07.04.23, 10:27

Mistrzostwa IT 2023

Logo wydarzenia, fot.: materiały prasowe

Mistrzostwa IT 2023 to charytatywny turniej w piłkę nożną dla drużyn, które reprezentują firmy branży IT oraz reprezentacji szkół wyższych studentów kierunków informatycznych.

Celem Mistrzostw IT jest promocja i udzielenie wsparcia dla misji Dobrego Wychowania dzieci i młodzieży, realizowanej przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Równorzędnym celem Mistrzostw jest wyłonienie zwycięzcy, najlepszej reprezentacji firmowej branży IT oraz integracja i zbudowanie silnego i prężnie działającego środowiska firm i studentów IT.

Termin realizacji:

·         Warszawa - 27 maja 2023 r. (sobota)

·         Lublin - 17 czerwca 2023 r. (sobota)

·         Finał (Lublin) – 18 czerwca 2023 r. (niedziela)

Charytatywny turniej piłkarski „MISTRZOSTWA IT” odbywa się od 9 lat. W 2022 roku w turnieju wzięło udział 15 drużyn reprezentujących największe firmy sektora IT oraz organizacje studenckie największych uczelni. W zawodach uczestniczyło blisko 173 graczy.

Organizatorem turnieju jestFundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, która od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz dzieci i młodzieży. Misją Fundacji jest dobre wychowanie młodego pokolenia – ludzi o silnym systemie wartości, świadomych obywateli i dobrych patriotów, ludzi uczących się i pracujących dla wspólnot, w których żyją oraz osób sprawnych w działaniu społecznym i gospodarczym.

Podstawowym działaniem realizowanym przez Fundację jest prowadzenie w Lublinie dwóch placówek wsparcia dziennego, a także realizacja programu „Akademia Młodzieżowa” prowadzonego w pięciu ośrodkach młodzieżowych.

Uczestnicząc w nich, dzieci i młodzież, otrzymują wsparcie wychowawcze, mają możliwość udziału w ciekawych zajęciach, wyjazdach i warsztatach, rozwijają zainteresowania, a także zdobywają cenne umiejętności, przydatne w dorosłym życiu. Działaniami, co roku objętych jest ponad 2000 młodych osób.

Zapisy:

·         Do 5 maja 2023 r. (turniej w Warszawie), do 7 czerwca 2023 r. (turniej w Lublinie) poprzez stronę: mistrzostwait.pl

Więcej informacji o Mistrzostwach IT 2023: www.mistrzostwait.pl.

Zajrzyj też na naszego Facebooka: www.facebook.com/mistrzostwait.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy