17.03.23, 14:52

Anna Mazur i Magdalena Sajpel awansowały w zespole Creative Studio LiquidThread

Anna Mazur i Magdalena Sajpel, fot.: materiały prasowe

Magdalena Sajpel awansowała na stanowisko Senior Creative Designerki, a Anna Mazur została Creative Designerką w zespole Creative Studio LiquidThread.

Anna Mazur w LiquidThread w dziale Creative Studio realizuje projekty graficzne od trzech lat, teraz awansowała na stanowisko Creative Designerki. Doświadczenie w obszarze grafiki zdobywała wcześniej w Polskim Radiu, a następnie w Follow Agency. Mazur specjalizuje się projektowaniu komunikacji w digitalu, w jej portfolio można znaleźć prace dla takich marek jak Sephora, Innogy, Lorenz Bahlsen, czy Coca-Cola. Anna Mazur ukończyła grafikę ze specjalnością projektowanie graficzne na UMCS w Lublinie.

Magdalena Sajpel, która awansowała w LiquidThread na stanowisko Senior Creative Designerki, pracę w branży reklamowej zaczęła w 2014 r. w agencji K2 Internet. Następnie przez trzy lata pracowała w agencji Cut the Mustard, skąd w 2019 r. przeszła do LiquidThread. Współtworzone przez nią projekty zdobywały nagrody w konkursach branżowych. Wraz z zespołem LiquidThread otrzymała, m.in. srebrne Effie w 2022 r. i wyróżnienie w Golden Arrow za kampanię Essity „TENA - Opiekunowie Opiekunom”, brązowe Effie w 2021 r. za działania dla Sprite, „Jest rok 2077. Pragnienie to przeszłość". Posiada szerokie portfolio zrealizowanych kreatywnych projektów dla takich marek jak: Kompania Piwowarska, JNT Group, Ikea, Carrefour, Volkswagen, PGE, Lorenz Bahlsen, Coca-Cola, Lisner, T-Mobile, Sephora, Semilac, Biedronka, H&M, Dawtona, Morliny, McCormick, PZU, Bank Millenium, Toyota Bank, PWC, Essity czy Janssen Pharmaceutica. Magda ma tytuł magistra sztuki, ukończyła grafikę o specjalności zaawansowane multimedia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Projekt jej pracy magisterskiej wykorzystujący trójwymiarową rzeźbę architektoniczną został zaprezentowany na wystawie UPGROWTH – najlepsze dyplomy WIT 2018/2019 w warszawskiej Pragalerii.

Komentarze

Powiązane

23.02.24, 17:30
| reklama & PR » informacje
Jest tyle wspomnień do zobaczenia… Urodzinowa kampania Vision Express
Agencja Walk Creative przygotowała urodzinową kampanię dla marki Vision Express w Polsce. Pierwszą odsłonę działań promuje spot pod hasłem „Jest tyle wspomnień do zobaczenia”.
23.02.24, 15:25
| reklama & PR » informacje
Misje jak co dzień. Carrefour Polska chce pokazać swoje przewagi nad konkurencją
Carrefour Polska zmienia swoją strategię komunikacyjną, wprowadzając nową koncepcję kreatywną opartą na idei “misji zakupowych”. Nowy koncept opracowany przez Saatchi & Saatchi pojawił się w całościowej komunikacji marki: kampaniach TV, digitalu, social mediach oraz materiałach in-store.
23.02.24, 12:43
| reklama & PR » informacje
Metrowe maskotki i wyjazd do bajkowego parku rozrywki w Paryżu do wygrania w loterii marki Lindt
Lindt & Sprüngli ponownie powierzył agencji UNIQUE ONE organizację wielkanocnej loterii promocyjnej „Loteria WielkaMOC spełniania marzeń z Lindt GOLD BUNNY”.
23.02.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dalej będzie wspierać firmę Sokołów
Sokołów przedłużył współpracę z Cut The Mustard na kolejny, szósty już rok.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
22.02.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii Kliknij po efekt rozświetlenia
Pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
22.02.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
24/7Communication w sieci Crisis Communications Network Europe
24/7Communication dołączyła do Crisis Communications Network Europe – sieci niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
22.02.24, 13:54
| reklama & PR » ludzie
Sylwia Kobus zespół przechodzi do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, która objęła stanowisko Account Director. Kobus ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, również jako Account Director.
22.02.24, 12:06
| reklama & PR » ludzie
Andrzej Dalkowski Dyrektorem Marketingu InPost
Andrzej Dalkowski, manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, brandingu i komunikacji, będzie odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowej InPost w Polsce, zarządzanie komunikacją marketingową, digitalem i wsparciem działań sprzedażowych.
22.02.24, 11:03
| reklama & PR » informacje
Doceniaj to, co wspaniałe. Nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs i zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw
W lutym br. ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.