25.03.23, 13:00

Podcast E.ON Talks wraca w nowej odsłonie

Redakcja E.ON Talks, fot.:materiały prasowe

7 marca br. wystartował trzeci sezon programu „E.ON Talks”. Tegoroczna edycja podcastu wraca w nowej formule.

Słuchacze  podcastu E.ON Talks będą mieli dostęp do trzech cykli tematycznych, a każdy z nich poprowadzi inna ekspertka z firmy E.ON Polska. Wraz z zaproszonymi gośćmi, reprezentantami różnych sektorów gospodarki, będą one rozmawiać o klimacie,  transformacji energetycznej, zrównoważonym rozwoju miast oraz o elektromobilności. Emisję  każdego z odcinków poprzedzą krótkie zapowiedzi w mediach społecznościowych.

Przez dwa lata samodzielnie prowadziłam rozmowy w ramach E.ON Talks. W tym sezonie zaprosiłam do zespołu dwie ekspertki z naszej organizacji - Jolantę Szymańską i Mariolę Pasierowską. Chcemy dać naszym podcastom więcej energii i usystematyzować poruszane wątki. W tym roku proponujemy więc nową formułę - trzy cykle tematyczne. Gościem każdego podcastu będzie jedna osoba, a prowadzące poza moderacją dyskusji, będą również dzieliły się swoją wiedzą” - mówi Joanna Waszak, kierowniczka komunikacji marketingowej w E.ON Polska i twórczyni podcastów E.ON Talks.

Każda z prowadzących będzie prowadziła własny cykl spotkań poświęcony konkretnej tematyce. Joanna Waszak poprowadzi blok tematyczny zatytułowany „Klimat na zmianę”. Rozmowy z jej gośćmi będą dotyczyły transformacji energetycznej i zmian klimatycznych.

Kolejna z ekspertek - Jolanta Szymańska, specjalistka E.ON Polska w zakresie współpracy z instytucjami publicznymi, zajmie się „Miastami z dobrą energią”. Przybliży słuchaczom zagadnienia związane z energetyką społeczną, zrównoważonym rozwojem miast i „zielonym” budownictwem. 

Trzeci blok tematyczny koncentrować się będzie na elektromobilności. Gospodynią tych spotkań będzie Mariola Pasierowska, odpowiedzialna w E.ON Polska za doradzanie klientom biznesowym w zakresie proekologicznych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań. Prowadzone przez nią rozmowy ukażą się w ramach cyklu „Elektromobilność jest kobietą”, a gośćmi będą wyłącznie panie.  

W ramach tegorocznej odsłony podcastu E.ON Talks zaplanowanych zostało 21 odcinków. Emisje będą odbywać się co dwa tygodnie, a cykle będą się przeplatać. Wszystkie podcasty w ramach serii E.ON Talks udostępniane są na dedykowanej stronie E.ON Polska, a także na YouTube i w aplikacjach podcastowych – Spotify, iTunes Podcasty Google i Spreaker.

Komentarze

Powiązane

30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
24.05.23, 16:30
| internet » informacje
Oskarżam. Gazeta.pl uruchamia nowy cykl kryminalny
Ruszył nowy cykl kryminalny portalu Gazeta.pl „Oskarżam. W nowym projekcie będą prezentowane reportaże dotyczące, m.in. mafii czy zbrodni z lat 90. Teksty będą przygotowywać, m.in. dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
24.05.23, 06:30
| internet » informacje
Grupa WP w I kwartale 2023 r. miała ponad 310 mln zł przychodów
Wirtualna Polska Holding S.A. w I kwartale 2023 r. zwiększyła przychody o prawie 47 proc. w porównaniu do 2022 r.
23.05.23, 13:08
| prasa » informacje | internet » informacje
Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl
Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.
22.05.23, 06:30
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Marzena Tabor przechodzi do Rzeczpospolitej. Zostanie szefową redakcji online
1 czerwca br. Marzena Tabor obejmie stanowisko szefowej redakcji online „Rzeczpospolitej”. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową rp.pl.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
13.05.23, 16:48
| internet » informacje
Allegro zadebiutowało w Czechach
Start allegro.cz rozpoczyna nowy etap ekspansji platformy i jej partnerów w regionie. Kupujący z Czech mogą korzystać z allegro.cz - lokalnej odsłony Allegro.
12.05.23, 13:30
| internet » informacje
Ruszyła nowa sekcja tematyczna w serwisie Onet Kobieta
Onet rozszerzył swoją ofertę o nową sekcję Onet Rodzina, poświęconą tematyce rodziny, rodzicielstwa oraz relacji z seniorami, która nie skupia się jedynie na opiece nad wnukami.
11.05.23, 07:30
| internet » informacje
Komputronik nawiązał współpracę z android.com.pl
Firma Komputronik i internetowy serwis informacyjny android.com.pl nawiązały współpracę, która pozwoli na zacieśnienie relacji między dwoma liderami rynku technologicznego – z obszaru handlu i mediów. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.