17.02.23, 16:10

Nowe menedżerki w komunikacji marketingowej pracuj.pl

Od lewej: Anna Hołdyńska i Aleksandra Skwarska, fot.:materiały prasowe

Grupa Pracuj dokonuje zmian w zespole marketingu B2C serwisu Pracuj.pl. Z końcem 2022 roku Anna Hołdyńska przejęła rolę koordynatorki zespołu komunikacji i influencer marketingu, a Aleksandra Skwarska – dotychczas koordynatorka ds. PR i CSR – poszerzyła zakres obowiązków, przejmując dodatkowo zarządzanie zespołem content marketingu.

Anna Hołdyńska jest ekspertką od 10 lat związaną z Grupą Pracuj i działem marketingu B2C organizacji, gdzie zajmowała się kampaniami szerokozasięgowymi, działaniami offline, online, aplikacjami mobilnymi, projektowaniem komunikacji i działaniami promocyjnymi skierowanymi do użytkowników. Przez ostatnie lata Anna Hołdyńska związana była z UX writingiem oraz upraszczaniem i projektowaniem treści serwisu Pracuj.pl. W 2021 r. przeprowadziła największe w Polsce badanie o feminatywach i języku ofert pracy. Przejmując rolę koordynatorki zespołu komunikacji i influencer marketingu w Grupie Pracuj, Anna Hołdyńska wraz z zespołem będzie odpowiadać za media społecznościowe grupy, bezpośrednią komunikację z użytkownikami i użytkowniczkami oraz współpracę z najlepszymi influencerami i influecerkami. Hołdyńska odpowiada też za koordynację projektów specjalnych, takich jak popularyzacja feminatywów na rynku pracy i kampanie zaangażowane społecznie.

Aleksandra Skwarska od ponad sześciu lat prowadzi działania PR dla marki Pracuj.pl, komunikację korporacyjną oraz działania CSR Grupy Pracuj. Pełni także rolę rzecznika prasowego spółki, reprezentując ją w mediach. Pani Aleksandra jest promotorką zaangażowania społecznego w biznesie. W firmie dba o rozwój projektów mających na celu, m.in. wyrównywanie szans na rynku pracy, edukację, wsparcie grup z ryzykiem wykluczenia czy ochronę środowiska. Koordynuje też działania z zakresu komunikacji korporacyjnej Grupy Pracuj jako spółki publicznej, współpracując na co dzień z IR managerem oraz zarządem grupy. Od grudnia 2022 w nowej roli koordynatorki zespołu przejęła dodatkowo obszar content marketingu, rozwijając m.in. serwis contentowy porady.pracuj.pl, jak i różne formaty materiałów edukacyjnych skierowanych do użytkowników i użytkowniczek Pracuj.pl, w tym również podcast „Dobra Robota”, który znalazł się w zestawieniu TOP 20 najpopularniejszych polskich podcastów Spotify. Nowe pole działalności Aleksandry Skwarskiej będzie połączone z jej dotychczasowym obszarem kompetencji, jak i rozszerzeniem zespołu media relations o specjalistów content marketingu.

Komentarze

Powiązane

14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.