08.02.23, 09:11

Awanse w serwisach Wirtualnej Polski. Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek nową zastępczynią redaktora naczelnego

Wiktoria Jakubowskiej-Karbowniczek, Patrycja Ceglińska-Włodarczyk, Julia Alama, fot.: materiały prasowe

Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek awansowała na stanowisko zastępczyni redaktora naczelnego Wirtualnej Polski. Jej dotychczasowe stanowisko szefowej WP Kobiety objęła Patrycja Ceglińska-Włodarczyk. Z kolei Julia Alama została szefową Pyszności.pl.

Wiktorii Jakubowskiej-Karbowniczek podlegać będą serwisy lifestyle’owe i kulinarne Grupy WP: WP Kobieta, WP Turystyka, WP Kuchnia, Pyszności.pl oraz Genialne.pl. Patrycja Ceglińska-Włodarczyk będzie odpowiedzialna za kierowanie pracą WP Kobiety i kreowaniem jej linii redakcyjnej oraz współtworzeniem strategii dla obszaru. Julia Alama wraca do Wirtualnej Polski i poprowadzi serwis pyszności.pl, który niedawno dołączył do portfolio WP Media.

Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek pracuje w Wirtualnej Polsce od 2021 r. Jako szefowa redakcji Lifestyle odpowiadała za rozwój zasięgowy oraz kształtowanie linii redakcyjnej serwisów WP Kobieta, WP Turystyka i WP Kuchnia. Współtwórczyni i jurorka plebiscytu #Wszechmocne. Wcześniej przez sześć lat była związana z Agorą jako wydawczyni, a potem redaktorka naczelna show-biznesowego serwisu Plotek.pl.

Patrycja Ceglińska-Włodarczyk z mediami związana jest od ponad 10 lat. Karierę zaczynała w serwisie Party.pl, gdzie pracowała jako dziennikarka, wydawczyni i reporterka. Od sześciu lat związana z Wirtualną Polską – najpierw z działem Kultura, potem z redakcją WP Kobieta. Przez ostatnie 1,5 roku pracowała jako zastępczyni szefowej redakcji. Jest autorką książki o związkach niemonogamicznych „Więcej niż dwoje. Rozmowy bez tabu o seksie, relacjach i związkach”.

Julia Alama do 2021 r. była redaktorką naczelną kobiecego portalu Lelum.pl, następnie pracowała jako wydawczyni w Wirtualnej Polsce. Pełniła również funkcję Product Managera w Edipresse Polska (dziś Burda Media Polska), zajmując się wszystkimi tytułami digitalowymi w portfolio firmy.

Komentarze

Powiązane

13.03.23, 16:00
| internet » informacje
Halo, tu bank. Podcast BGK w języku migowym
„Halo, tu bank” to autorski projekt Banku Gospodarstwa Krajowego, który ma uczyć o zrównoważonym rozwoju i angażować społeczność do udziału w wyzwaniach w tym temacie. Jest to pierwszy podcast firmowy przetłumaczony na polski język migowy.
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
09.03.23, 19:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Słynne głosy w nowej kampanii platformy Audioteka
8 marca br. miała miejsce premiera nowego spotu reklamowego Audioteki. Krótki klip zabiera widza w animowaną podróż przez historie i gatunki, które można poznać dzięki produkcjom dostępnym w katalogu marki. 
09.03.23, 16:00
| internet » ludzie
Magdalena Wysocka na czele zespołu Programmatic w Grupie OLX
Grupa OLX zmianach wprowadza zmiany organizacyjne w strukturze zespołu programmatic. Do tej pory każdy z rynków europejskich OLX, m.in. Polska, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Portugalia w obszarze programmatic obsługiwany był przez osobne, samodzielne zespoły zarządzane na szczeblach lokalnych.
09.03.23, 12:00
| internet » ludzie
Piotr Kozłowski redaktorem naczelnym serwisu Autoswiat.pl od kwietnia
Piotr Kozłowski przechodzi do redakcji Autswiat.pl i od 1 kwietnia 2023 r. obejmie funkcję redaktora naczelnego serwisu. Z kolei Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.
09.03.23, 10:00
| internet » ludzie
Sylwester Kubiak awansuje w Gemius w Polsce. Został Dyrektorem Sprzedaży
Na początku marca br. Sylwester Kubiak objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Gemius w Polsce. W nowej roli będzie odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.
08.03.23, 10:28
| internet » informacje
Okres w moim życiu. Gazeta.pl rusza z akcją społeczną
„Okres w moim życiu” to kampania społeczna Gazeta.pl i inicjatywy TakDlaPodpasek.pl, realizowana wspólnie z Okresową Koalicją i Kulczyk Foundation. Celem akcji jest normalizacja tematu menstruacji oraz zaapelowanie o wprowadzenie do polskich szkół darmowych środków higieny osobistej i edukacji menstruacyjnej. 
06.03.23, 08:42
| internet » informacje
Instytut Jagielloński uruchamia platformę Jagielloński Research
Instytut Jagielloński, ośrodek analityczny specjalizujący się w zagadnieniach energetyki i gospodarki, uruchamia nową platformę analityczną. Jagielloński Research zawiera dane, które mają byćaktualizowane kilka razy dziennie i wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki.
03.03.23, 09:10
| radio » ludzie | internet » ludzie
Paweł Tabędzki szefem wydawców online serwisów stacji muzycznych z portfolio GRA
Paweł Tabędzki objął funkcję szefa wydawców online, odpowiedzialnego za serwisy i aplikacje stacji muzycznych z portfolio Grupy Radiowej Agory – Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia.
01.03.23, 18:03
| internet » ludzie
Monika Maszkiewicz przechodzi z Party.pl do Iberion
Na początku marca br. do grupy mediowo-społecznościowej Iberion dołączyła Monika Maszkiewicz, która wcześniej związana była z portalem Party.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.