30.01.23, 09:17

Zmiany w LTTM. Kamil Bolek i Piotr Bombol odchodzą z zarządu

Zmiany w LTTM, fot.: materiały prasowe

Grupa LTTM działająca w obszarze influencer marketingu i ekonomii twórców, powołała nową strukturę zarządczą - Executive Committee (zarząd operacyjny).

W skład nowej struktury zarządczej LTTM weszli czołowi liderzy i liderki organizacji: Martyna Adamus (Talents Management Director), Magda Talma (Sales Director), Marcin Pyć (Head of Network Management), Sylwia Kowalska-Haupka (Finance Director), Olga Podzińska (HR Business Partner) oraz Michał Dębski (International Development Director).

„LTTM to ogromna siła na rynku influencer marketingu. W samym 2022 roku grupa zrealizowała na wszystkich platformach social mediowych ponad 2300 projektów na linii marka-influencer i wypłaciła twórcom blisko 70 milionów złotych. Nasza sieć MCN odpowiada za 12 proc. oglądalności YouTube w Polsce” – mówi Marcin Jeziorski, partner w Mediacap, sprawujący nadzór właścicielski nad LTTM. „Mamy ambitne plany dotyczące wzrostu tego biznesu w kolejnych latach. Chcemy, aby najważniejsze decyzje operacyjne zapadały w gronie osób, które od lat stanowią o jego sile – dlatego unowocześniamy strukturę zarządczą spółki. W najbliższym czasie będziemy chcieli jeszcze bardziej wzmocnić kompetencje tego gremium” – dodaje Jeziorski.

Jednocześnie o odejściu z LTTM zdecydowało dwóch członków dotychczasowego Zarządu – Kamil Bolek (CMO) oraz Piotr Bombol (CSO Gameset). Obaj związani byli z grupą od momentu jej stworzenia w 2019 r.

Kim jest Kamil Bolek?

Kamil Bolek pracował w należącej obecnie do grupy LTTM spółce LifeTube od 2014 r. Najpierw jako Strategic Planner, następnie PR & Brand Manager. W 2016 r. objął stanowisko Head of Communication platformy indaHash, po czym w 2017 r. powrócił do LifeTube jako CMO i członek zarządu. Po połączeniu spółek TalentMedia, Gameset i LifeTube w grupę LTTM, odpowiadał za jej komunikację i wizerunek wszystkich marek spółki. W 2020 r. przejął dodatkowo odpowiedzialność za monetyzację sieci partnerskiej, przychody AdSense i rozwój nowych usług dla influencerów, raportował do niego Head of Network Management – Marcin Pyć.

Kim jest Piotr Bombol?

Piotr Bombol jest jednym z założycieli agencji gaming marketingowej Gameset, która powstała w 2017 r. Od momentu fuzji z LTTM w 2020 r. zasiadał w zarządzie Grupy oraz pełnił funkcję Chief Strategy Officer w Gameset. Od tamtego czasu Bombol jest również udziałowcem w LTTM.

Komentarze

Powiązane

30.03.23, 09:43
| reklama & PR » informacje
Electrolux będzie dalej współpracować z Cut The Mustard
Electrolux czwarty rok z rzędu przedłużył bezprzetargowo współpracę z Cut The Mustard. Agencja będzie nadal wspierać strategicznie i reklamowo szwedzką markę.
30.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Fedyna w zespole 19 Południka
Do zespołu agencji dołączyła Magdalena Fedyna, która wzmocniła dział client service i objęła stanowisko senior account managerki.
30.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Łaciaty i ja, i to co ważne. Mlekpolem czwarty rok współpracuje z Change Serviceplan i Media Republic
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie czwarty rok z rzędu powierzyła realizację kampanii serków śmietankowych „Łaciate” agencjom Change Serviceplan (Group One) oraz Media Republic (Group One).
30.03.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Urszula Matej-Bil awansowała do zarządu EPP
Urszula Matej-Bil awansowała na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za marketing i komunikację w spółce EPP, zarządzającej centrami handlowymi w Polsce. Z firmą jest związana od 2019 r., kiedy dołączyła do jej struktur jako dyrektor ds. PR i komunikacji.
29.03.23, 21:30
| reklama & PR » informacje
Napoje roślinne debiutują w ofercie marki Tymbark
Tymbark debiutuje w kategorii produktów roślinnych. Bazą wszystkich pozycji sygnowanych logo lovebrandu jest polski owies.
29.03.23, 18:02
| reklama & PR » informacje
Clovin klientem dentsu X
Agencja dentsu X (grupa dentsu Polska) będzie odpowiedzialna za zakup mediów w TV i na VOD dla Clovin – polskiego producenta chemii gospodarczej. Pierwsze efekty współpracy mediowej pojawią się w kwietniu br.
29.03.23, 14:25
| reklama & PR » informacje
Cokolwiek masz dziś w plamach. Clovin Group rusza z pierwszą komunikacją marki Purox
Wystartowała nowa platforma 360 dla marki Purox z portfolio Clovin Group, przygotowana przez agencję FCB&theMilkman.
29.03.23, 12:10
| reklama & PR » informacje
Baw się i oszczędzaj! Postaci sowy i chomika w kampanii warszawskiego centrum handlowego Blue City
Blue City wystartowało z kampanią promującą centrum jako miejsce, gdzie można zrobić „smart” zakupy oraz skorzystać z wartościowej rozrywki. Jej bohaterami są postacie sowy i chomika, których cechy odpowiadają różnym zachowaniom zakupowym klientów.
29.03.23, 11:59
| reklama & PR » informacje
Dwa luksusowe hoteli sieci Kempinski klientami Big Picture
Do grona klientów agencji Big Picture z kategorii lifestyle dołączyły ekskluzywne hotele sieci Kempinski położone w dwóch krajach.
29.03.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Iluzjonista Y i Piotr Ogiński promują miody marki Pan Mazur
Marka Pan Mazur, producent polskich miodów, rozpoczął współpracę z influencerami przy promocji sprzedaży swoich produktów w sieci Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.