01.01.23, 09:00

ALDI w świątecznych akcjach pomocowych

Współpraca ALDI z Caritasem w świątecznej akcji charytatywnej dla Ukrainy, fot.: materiały prasowe

Współpraca z Caritasem w ramach świątecznej akcji pomocy rodzinom z Ukrainy, wsparcie dzieci z domów dziecka, dołączenie do inicjatywy 4U HUB rozwijanej przez Grupę Dentsu Polska oraz wewnętrzny projekt #teamALDI Razem możemy więcej to działania, na które ALDI szczególnie stawia w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Sieć ALDI w tym szczególnym okresie w roku nie zapomina o potrzebujących. W ramach współpracy z Caritasem dyskonter wspiera ukraińskie rodziny będące pod opieką Organizacji przygotowując dla nich paczki z produktami marek własnych. Trafią one do 100 ukraińskich rodzin.

Wspieranie współpracowników w akcji #teamALDI Razem możemy więcej

W tym roku po raz trzeci sieć zorganizowała wewnętrzną akcję #teamALDI Razem możemy więcej. Jej celem jest integracja zespołowa i wzmacnianie kultury przedsiębiorczości w ALDI poprzez wsparcie koleżanek i kolegów ze sklepów w ich pracy w okresie okołoświątecznym. Akcja skierowana jest do wszystkich pracowników biurowych, którzy – w określonym miejscu i terminie – pomagali zespołom sklepowym w wypakowywaniu towaru na półki, porządkowaniu półek i uzupełnianiu braków. Akcja prowadzona jest przy okazji świąt Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia od 2021 r. i dotychczas wzięło w niej udział łącznie 250 pracowników.Akcja trwała do 23 grudnia br. W tym okresie pracownik biurowy mógł pracować jeden dzień w sklepie. Praca trwała osiem godzin. W akcji udział biorą wszystkie sklepy ALDI w całej Polsce.

Prezenty dla potrzebujących dzieci

Pracownicy ALDI z własnej inicjatywy postanowili spełnić prezentowe marzenia podopiecznych z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Katowic i Chorzowa. Dzieci na kartkach pisały, co chciałaby otrzymać w prezencie pod choinką, a pracownicy losując kartki wcielili się w postać Mikołaja. Zebrane w ten sposób upominki trafiły do domów dziecka. Wśród prezentów były zabawki, słodycze, ubrania, drobny sprzęt elektroniczny i kosmetyki.

W ramach świątecznej pomocy dyskonter wspiera także Ośrodek Pielęgniarsko- Opiekuńczy „Ufność” w Częstochowie, którego podopiecznymi są dzieci w wieku do trzech lat. Pracownicy ALDI i klienci wybranych sklepów w Polsce mają możliwość przekazać do 20 grudnia produkty żywnościowe i środki higieniczne przeznaczone dla dzieci. Dedykowane na tę okoliczność kosze zostały ustawione w Centrali ALDI w Katowicach, biurach Centrum Dystrybucyjnego w Chorzowie oraz w sklepach w Częstochowie, Zielonej Górze oraz Nysie.

Akcja 4U HUB

ALDI nie poprzestało na tym i włączyło się także w Inicjatywę 4U HUB, do której sieć została zaproszona przez grupę Dentsu Polska. Akcja miała na celu wsparcie osób z Ukrainy i zorganizowanie dla nich wigilijnego poczęstunku. Podczas wigilijnego spotkania przeprowadzono wspólne gotowanie, życzenia, i wręczanie prezentów. ALDI i tym razem dostarczyło produkty do wykorzystania przy wigilijnym stole i słodkie upominki dla najmłodszych.

Komentarze

Powiązane

14.03.23, 13:33
| biznes i technologie » informacje
Kompania Piwowarska wybrała agencję Chapter1 do obsługi marki Lech Pils
Kompania Piwowarska przedłużyła współpracę z agencją Chapter1 do końca 2024 r.
14.03.23, 10:36
| biznes i technologie » informacje
Michał Sosiński dołącza do zespołu FCB&theMilkman
Michał Sosiński obejmie stanowisko Senior Art Directora w agencji FCB&theMilkman, wzmacniając dział kreatywny i designu.
12.03.23, 13:57
| biznes i technologie » informacje
Reformulacja produktów sieci Carrefour. Marka pracuje nad redukcją cukru, soli oraz tłuszczów
Sieć Carrefour dotychczas przeprowadziła reformulację ponad 500 produktów marki własnej i planuje zmiany receptur 40 kolejnych w 2023 roku. Carrefour pracuje nad redukcją cukru, soli oraz tłuszczów w recepturach swoich produktów marki własnej, a także eliminuje dodatki niepożądane, wychodząc ponad aktualne przepisy prawa w tym zakresie.
10.03.23, 08:45
| biznes i technologie » informacje
Marcin Garbarczyk nowym VP Head of MX w Samsung Electronics Polska
Z początkiem marca br., Marcin Garbarczyk awansował na stanowisko Vice President, Head of Mobile Experience (MX) w Samsung Electronics Polska i będzie odpowiadać za wszystkie obszary sprzedaży i marketingu produktów mobile w kanałach B2C i B2B.
09.03.23, 14:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Multikino sprzedaje swoje kino na Ursynowie
Multikino sprzedaje swoje najstarsze kino w Warszawie. Otwarty w 1999 roku multipleks na Ursynowie będzie jednak działać w niezmienionej formie przez co najmniej 18 miesięcy. Transakcja jest wynikiem znacznego wzrostu wartości działki, której Multikino było użytkownikiem wieczystym.
26.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Żabka testuje system gospodarki obiegu zamkniętego w sklepach w Bydgoszczy
Od 26 stycznia br. w ramach pilotażowego projektu „Zielona Odnowa” klienci sieci Żabka mają możliwość oddawania jednorazowych opakowań po napojach we wszystkich ponad 120 Żabkach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy. Opakowania można zwracać bezpośrednio u sprzedawców lub w EKOmatach.
25.02.23, 22:00
| biznes i technologie » informacje
GfK: Polacy ograniczyli zakupy kosmetyków
Kupując kosmetyki, polscy konsumenci wybierają głównie oferty korzystne cenowo. Największą popularnością cieszą się więc artykuły kupowane na promocjach lub oznakowane logo marek własnych. Ilościowo konsumenci kupują nieco mniej niż przed rokiem - takie dane płyną z najnowszych analiz Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
18.02.23, 21:25
| biznes i technologie » informacje
Kolejne sklepy w sieci SPAR
Sieć SPAR otworzyła kolejne sklepy – placówkę SPAR Mini w Solnikach (woj. lubuskie), a także dwa sklepy SPAR Express na stacjach benzynowych w Grudziądzu przy ul. Warszawskiej 31 i Świeciu przy ul. Chełmińskiej 22 (woj. kujawsko-pomorskie). 
17.02.23, 14:05
| biznes i technologie » informacje
Sneakerstudio i PRM zostaje przejęte przez Answear.com
Answear.com, jeden z najszybciej rosnących e-commerce modowo-lifestylowych, który w 2022 r. wygenerował blisko 1 mld zł przychodu ogłosił podpisanie umowy warunkowej na nabycie marek Sneakerstudio i PRM. Pierwsza z nich jest jednym z liderów sprzedaży w segmencie sneakers & streetwear w Europie Środkowo-Wschodniej. 
17.02.23, 07:46
| biznes i technologie » informacje
WhitePress zanotował blisko 50 proc. wzrost sprzedaży w 2022 roku
WhitePress , polski startup odnotował w 2022 roku sprzedaż na poziomie ok. 80 mln zł – daje to blisko 50 proc. wzrost względem poprzedniego roku. Co istotne, niemal 40 proc. wszystkich przychodów polskiego MarTechu pochodziła z działań na zagranicznych rynkach.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 30.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.