30.11.22, 20:00

Kiwi.com zachęca do taniego podróżowania

Kiwi.com zachęca do taniego podróżowania, fot.: pixabay.com

Wyszukiwarka tanich lotów Kiwi.com wystartowała z kampanią "We hack the system, you fly for less”. Celem projektu jest przedstawienie innowacyjnej technologii dzięki, która pozwala szybko znaleźć tanie loty. 

Kampania w humorystyczny sposób prezentuje informacje o firmie i tanim podróżowaniu. Autorem pomysłu kreatywnego jest zespół Kiwi.com, który został utworzony na początku bieżącego roku. Nowa kampania jest dostępna w kanałach cyfrowych i mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram oraz TikTok. Jej koncepcja zakłada współpracę z trzema influencerami na Instagramie oraz TikToku, z których każdy odzwierciedla główne oblicza samej marki Kiwi.com. Pierwszy z nich to uosobienie cyfrowego innowatora, który odzwierciedla techniczne serce firmy i potrafi wyjaśnić, jak działa produkt i aplikacja. Drugi to Disruptor, czyli haker podróżniczy szukający unikalnych opcji umożliwiających tanie podróżowanie. Ostatnim obliczem marki jest odkrywca, który w podróży szuka przygód i wrażeń.

„Kiwi.com to nie tylko kolejne internetowe biuro podróży - wszystko dzięki unikalnemu algorytmowi, który stoi za sukcesem naszej technologii dla sektora travel. W naszej najnowszej kampanii wizerunkowej zależało nam na tym, aby to właśnie tajniki naszej technologii znalazły się w centrum uwagi. Algorytm Kiwi.com umożliwia znalezienie wyjątkowych opcji podróżniczych w wyjątkowych cenach, których nie znajdzie się nigdzie indziej” - mówi Christophe Wechsler, dyrektor kreatywny Kiwi.com.

Firma Baldwin Praga wspierała wewnętrzny zespół kreatywny Kiwi.com przy produkcji filmów z serii Travel Hacks. Po wstępnym wprowadzeniu nowej tożsamości marki, w 2023 r. nastąpi szersza aktywacja na rynkach Europy Środkowej.

Komentarze

Powiązane

30.01.23, 16:47
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
XTB będzie współpracować z Kanałem Sportowym
Kanał Sportowy rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu światowym.
30.01.23, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Siewierska i Anna Sierakowska-Nikiel awansują w K2 Create
Aleksandra Siewierska awansowała w ramach struktury K2 Create (Grupa K2) na stanowisko Head of Client’s Operations. Z kolei Anna Sierakowska-Nikielobejmie stanowisko Creative Operations’ Manager.
30.01.23, 13:59
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Niewielka podwyżka reklam w Grupie RMF
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które będą obowiązywać do 30 kwietnia 2023 r. Grupa wprowadza niewielką podwyżkę.
30.01.23, 12:08
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Sikorski i Aleksander Łukomski awansują w dentsu Polska
Mateusz Sikorski oraz Aleksander Łukomski awansowali w strukturach dentsu Polska. Obaj objęli stanowisko Client Partnerów w pionie Creative i pokierują zespołami odpowiedzialnymi za obsługę kluczowych klientów.
30.01.23, 09:17
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w LTTM. Kamil Bolek i Piotr Bombol odchodzą z zarządu
Grupa LTTM działająca w obszarze influencer marketingu i ekonomii twórców, powołała nową strukturę zarządczą - Executive Committee (zarząd operacyjny).
30.01.23, 06:30
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2022 r.: Ilona Rutkowska i Michał Zębik (Good One PR)
Ilona Rutkowska i Michał Zębik (Good One PR) podsumowuja 2022 rok na rynku szeroko pojętego rynku reklamy.
29.01.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Kosmiczna promocja Kubusia z nagrodami
Kubuś rozszerza akcję z kosmicznymi naklejkami. Marka startuje z nową promocją, w której dzieci mogą zdobyć nagrody związane z kosmosem.
29.01.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Nestlé loterię Rodzinne Kasogranie
Marka Nestlé powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie loterii promocyjnej płatków śniadaniowych pod hasłem „Rodzinne Kasogranie”.
29.01.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Cleo twarzą kampanii serków wiejskich Almette
Piosenkarka Cleo została twarzą kampanii serków wiejskich Almette pod hasłem „Gdy przyjemność chodzi Ci po głowie!”.
27.01.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Andrzej Witek ambasadorem ASICS
Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS. Będzie zaangażowany w działania zorientowane na promocję linii trailowej, która jest jedną z kluczowych kategorii produktowych japońskiej marki.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.