23.10.22, 12:32

Aleksandra Kaczkowska w zespole Radia Rockserwis FM. CSM powraca w eter

Aleksandra Kaczkowska, fot.: materiały prasowe

Aleksandra Kaczkowska dołączyła do ekipy Radia Rockserwis FM. Na antenie stacji poprowadzi dwa programy muzyczne.

Dziennikarka pojawiać się będzie na antenie Radia Rockserwis FM dwa razy w tygodniu. We wtorki od 20.00 poprowadzi godzinną audycję „Biblioteka dźwięków ważnych”, której częścią składową będzie kalendarium muzycznych wydarzeń, zarówno tych przeszłych, jak i przyszłych. W niedziele o godz. 19:00 będzie emitowany dwugodzinny, znany od wielu lat program „CSM”.

Dołączam do rockserwis.fm, które zaprosiło mnie do siebie, za co bardzo im dziękuję! Możliwość powrotu na antenę jest po prostu bezcenna” – mówi Aleksandra Kaczkowska.

Aleksandra Kaczkowska to dziennikarka muzyczna - radiowa i telewizyjna; fotografka i graficzka. Przygodę z radiem zaczęła w 1996 r. w Jazz Radiu Mariusza Adamiaka w Klubie Akwarium. W piwnicach tego tętniącego muzyką miejsca, w malutkim studio wypełnionym płytami od podłogi do sufitu, prowadziła nocną audycję „Ballady Jazzowe”. Przez kolejne lata zbierała doświadczenia pracując w Radiu Wawa, Eska, w Radiostacji i w Radiu Bis. Po 10 latach spędzonych za mikrofonem, we wrześniu 2006 r. zadebiutowała w Programie 3 Polskiego Radia, w którym spędziła kolejne, prawie 16 lat radiowego życia. Podczas tej muzycznej podróży prowadziła wywiady, koncerty, wydawała i produkowała audycje, grała imprezy w klubach i miała czteroletnią przygodę z telewizją. Jako fotografka i graficzka jest autorką wielu okładek płyt. Współpracowała m.in. z Robertem Brylewskim, Małgorzatą Niemen, Pimo, Kasią Groniec, Tetsuro Shimaguchi. Jej fotografie modowe i portretowe pojawiły się m.in. w magazynach „Viva!”, „Zwierciadło”, „Machina” i „Wysokie Obcasy Extra”.

Komentarze

Powiązane

28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
27.09.23, 08:30
| radio » ludzie
Vivian Mohr Prezesem Bauer Media Audio
Vivian Mohr opuszcza stanowisko dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego pionu OCP Bauer Media Group (porównywarki internetowe) i obejmuje funkcję prezesa Bauer Media Audio, do którego w Polsce należy Grupa RMF.
27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.