22.10.22, 14:14

Francuski tydzień w TVP Kobieta. Stacja wyemituje filmy, wywiad z Carlą Bruni i Galę French Tour

Kadr z filmu "Letnia szkoła życia", fot.: materiały prasowe

W poniedziałek , 24 października br. TVP Kobieta ruszy ze specjalnym ruszy wyjątkowy francuski tydzień. W ofercie stacji pojawią się francuskie filmy, wywiad z Carlą Bruni, antenie czy Gala French Touch.

Francuski tydzień rozpocznie podróżujący motocyklem Jamie Gourmand, który odwiedzi najpiękniejsze francuskie ogrody oraz spróbuje regionalnych przysmaków w programie „Francja bez tajemnic” (od poniedziałku do niedzieli o godz. 6:30). Widzowie TVP Kobieta będą mogli poznać uroki francuskiego stylu życia również z Laurą Thilleman, byłą Miss Francji, w programie „Happy&Zen. Odnaleźć szczęście”. Prowadząca udzieli nietuzinkowych porad dotyczących dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie (28 października, godz. 7:25).

W codziennym wieczornym paśmie filmowym o godz. 21:30 pojawią się docenione przez krytyków produkcje: w poniedziałek (24 października) „Delikatność” z Audrey Tautou, we wtorek historia jednego zdjęcia w filmie „Czyja to kochanka?”, a w środę „Letnia szkoła życia”, której akcja toczy się w urokliwej miejscowości La Ciotat na południu Francji. Czwartkowy seans to opowieść o Marie i Miguelu w komedii romantycznej „Nie ma tego złego”, a w piątek na antenie TVP Kobieta nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu w Cannes dramat „Życie Adeli”. W sobotę na ekranie będzie można zobaczyć Juliette Binoche w filmie „Sils Maria”, natomiast w niedzielę produkcję „Ava”.

Stacja przygotowała również specjalne rozmowy. W czwartek, 27 października o godz. 14:35 zostanie wyemitowany wywiad z Carlą Bruni w programie „Taka jak Ty”, a o godz. 17:20 w programie „Taki jak Ty” Mateusz Szymkowiak porozmawia z tenorami z zespołu Tre Voci, którzy wystąpią w gali French Touch.

28 października o godz. 19:00 kanał TVP Kobieta wyemituje Galę French Touch obfitująca w muzykę, taniec, a także pokazy mody i materiały filmowe o Francji. Podczas widowiska na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej wystąpią takie gwiazdy jak: Camille Bertault, Feel, Garou, In-Grid, Jean-Michel Jarre, Justyna Steczkowska, Julia Belei, Urana, Matt Pokora, Paradis Latin, Sarah Schwab czy Suzane & Tre Voci. Powtórkę gali będzie można obejrzeć także w niedzielę (30 października o godz. 17:40).

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.