11.10.22, 16:00

Qczaj, Kamila Kalińczak, Architekt Porządku i Joanna Banaszewska w kampanii Allegro Polecam

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Czwórka twórców internetowych została ambasadorami kampanii programu afiliacyjnego - Allegro Polecam. Influencerzy wystąpili w spocie tłumaczącym zasady i działanie programu. Za kompleksową realizację kampanii odpowiada agencja 99 Złota Proporcja.

Allegro Polecam to program nagradzania za polecenie innym użytkownikom zakupów online na Allegro. W ciekawy i kreatywny sposób Kamila Kalińczak, Architekt Porządku Agnieszka Witkowska, Qczaj oraz Joanna Banaszewska wyjaśniają zasady polecania innym produktów oraz zdobywania za nie nagród.

Pomysł na zaangażowanie zasięgowych twórców internetowych wydał nam się przewrotny, ponieważ z Allegro Polecam każdy użytkownik może poczuć się jak… influencer. Zdobywa na swoje konto nagrody bo zakupy w internecie polegają na polecaniu. Dlatego też w spocie pojawiają się twórcy, którzy codziennie edukują, radzą i uczą w swoich mediach społecznościowych” - mówi Anna Słowiakowska - Polak z Agencji 99 Złota Proporcja.

Poza spotem ambasadorzy Allegro Polecam będą przedstawiać na swoich kanałach edukacyjne filmiki. Do akcji zaangażowani zostali także inni twórcy digitalowi, tacy jak: Maxineczka, W Szczytowej Formie, Ola Foryś, Wild Rocks, Ania Maluje, s0ymel, MoniqMusicTravel, Bakusiowo, Joanna Pachla, Janina Daily i CrueltyFreeAnn. Kampania potrwa do 5 grudnia i zakłada angażujące użytkowników aktywności.

W naszej najnowszej kampanii sięgamy po internetowych profesjonalistów - to oni codziennie mówią do setek followersów. Robią to w swoim niepowtarzalnym stylu. Każdy z nich opowie o programie afiliacyjnym Allego Polecam inaczej. Wyjaśni jego zasady w jasny sposób. Na tym zależało nam najbardziej: by zaciekawić odbiorcę prostym, humorystycznym przekazem. Całość łączy spójny, atrakcyjny wizualnie spot z czwórką naszych ambasadorów - mówi Anna Friedberg, Allegro Polecam Affiliation Team.

Za stworzenie strategii oraz kompleksową realizację kampanii Allegro Polecam odpowiada Agencja 99 Złota Proporcja. Do jej zadań należą: wybór i koordynacja współpracy influencerskich, koncepcja i produkcja spotu, aktualizacja podstrony Allegro Polecam, kreacje oraz digitalowa kampania mediowa (Instagram, Facebook, Tik Tok, YouTube, GDN). Spot w reżyserii Aleksandra Kropidłowskiego zrealizował dom produkcyjny TRUSKAVKA. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Adrian Kuciel, a za produkcję Kamila Boruc Adamska i Katarzyna Ludmiła Dziadosz.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Unilever w przetargu wybiera 38 Content Communication
Do grona klientów 38 Content Communication, dołączył Unilever – jeden z największych światowych graczy rynku FMCG. Agencja została wybrana w drodze przetargu i będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, przygotowanie i wdrożenie strategii PR, a także pozycjonowanie ekspertów w mediach.
17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.