11.09.22, 16:06

Kino Polska Partnerem Głównym 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Plakat promujący Festiwal, fot.: materiały prasowe

Kanał Kino Polska zwiększa swoją aktywność podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku Kino Polska jest już nie tylko Sponsorem Nagrody Publiczności, ale również Partnerem Głównym wydarzenia, a także partnerem mobilnego studia telewizyjnego Anywhere TV, które będzie działało w trakcie Festiwalu.

Kino Polska od kilku już lat jest Sponsorem Nagrody Publiczności Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagrodę w tej kategorii tradycyjnie wręcza przedstawiciel firmy podczas uroczystej gali kończącej festiwal – w tym roku będzie to Bogusław Kisielewski, Prezes Grupy Kino Polska. Ponadto Kino Polska zyskuje w tym roku status Partnera Głównego Festiwalu i znajdzie się w gronie podmiotów najbardziej zaangażowanych we współpracę przy wydarzeniu.

Całkowicie nową aktywnością Kino Polska będzie natomiast współpraca z mobilnym studiem telewizyjnym Anywhere TV, które od kilku lat działa w trakcie Festiwalu i gości znakomitych przedstawicieli polskiego filmu. Podczas tegorocznej edycji FPFF gośćmi Kino Polska w studiu Anywhere TV będą m.in. aktor Borys Szyc; producent filmowy Kuba Kosma; dyrektor artystyczny festiwalu Tomasz Kolankiewicz; Bogusław Kisielewski, prezes Grupy Kino Polska, a także Małgorzata Łupina, Dyrektor Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej Grupy Kino Polska. Studio Kino Polska i Anywhere TV będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze Teatru Muzycznego w Gdyni i będzie działało od wtorku, 13 września do piątku, 16 września.

Specjalną atrakcją dla gości 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni będą zorganizowane przez Kino Polska stacje rowerowe, z których będzie można bezpłatnie wypożyczać rowery. Stacje rowerowe Kino Polska będą zlokalizowane przy Gdyńskim Centrum Filmowym (Plac Grunwaldzki 2) oraz przy wejściu do Centrum Handlowego “Riviera” (ul. Kazimierza Górskiego 2). Stacje będą otwarte od 12 do 16 września, w godzinach 8:30 - 20:00 oraz w sobotę, 17 września, w godzinach 8:30 – 18:00.

Komentarze

Powiązane

20.02.24, 19:54
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Electrolux głównym partnerem MasterChef Nastolatki. Uczestnicy będą korzystać ze sprzętu marki
Electrolux, producent sprzętu gospodarstwa domowego, jest głównym sponsorem programu „MasterChef Nastolatki” (TVN) – nowej wersji kulinarnego talent-show.
20.02.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Osiem nowych formatów trafi do europejskich kanałów z portfolio Warner Bros. Discovery. W Polsce nowe programy pojawią się m.in. w TTV i TVN Turbo
Warner Bros. Discovery rozszerza swoją europejską ofertę. Firma pozyskała osiem serii programów, które będą dostępne na kanałach darmowych i płatnych. Wśród programów, które trafią do oferty sieci linearnych WBD w Polsce i we Włoszech znalazły się takie tytuły, jak „The Grand Tour” czy „Clarkson’s Farm”.
20.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Niecały milion widzów obejrzało mecz Legii Warszawa z Molde FK
W czwartek, 15 lutego br. blisko milion widzów obejrzało na antenach Telewizji Polskiej mecz Legii Warszawa z norweskim Molde FK w ramach Ligi Konferencji Europy.
18.02.24, 16:10
| telewizja / VOD » informacje
Dom w cenie mieszkania. II sezon od marca w Zoom TV
Na antenie Zoom TV pojawi się drugi sezon polskiej produkcji „Dom w cenie mieszkania”. Gospodarzem formatu będzie Kuba Midel.
18.02.24, 08:00
| telewizja / VOD » ludzie
Bartosz Cebeńko gospodarzem Teleexpressu
Dziennikarz, reporter oraz prezenter telewizyjny, Bartosz Cebeńko, będzie trzecim, obok Macieja Orłosia i Aleksandry Kostrzewskiej gospodarzem „Telexpressu”. W nowej roli dziennikarz zadebiutował w sobotę, 17 lutego br.
17.02.24, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
Nielegalni. Serial CANAL+ na antenie Kino TV
„Nielegalni”, polski serial produkcji CANAL+ pojawił się w ofercie Kino TV.
16.02.24, 23:55
| telewizja / VOD » seriale
Reżim z Kate Winslet. Serial HBO zadebiutuje w marcu
HBO zapowiada serial „Reżim” ze zdobywczynią Oscara Kate Winslet w roli głównej. Autorem scenariusza jest Will Tracy, reżyseruje Stephen Frears i Jessica Hobbs. Sześcioodcinkowa produkcja będzie miała swoją premierę 4 marca br. w HBO i HBO Max.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 16:22
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Biznesowa w ofercie serwisu MEGOGO
Telewizja Biznesowa dołączyła do oferty platformy streamingowej MEGOGO.
15.02.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Spotkanie Ruchu Chorzów z Legią Warszawa z dużym zainteresowaniem na antenach CANAL+
Piłkarska PKO Bank Polski Ekstraklasa wróciła do gry po blisko dwumiesięcznej przerwie zimowej. Spotkanie pomiędzy Ruchem Chorzów a Legią Warszawa zanotowało duże zainteresowanie.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.