06.09.22, 10:00

Matcha Talks nowością w ramówce audio Onetu

Kolejny sezon podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w ofercie audio Onetu, fot.: materiały prasowe

Wystartowała nowa ramówka podcastowa Onetu. Od 5 września br. codziennie o godz. 20:00 użytkownicy Onetu będą mogli posłuchać premierowych odcinków wybranych podcastów.

Nową ramówkę podacastową w poniedziałek, 5 września o godz. 20:00 otworzył duet „WojewódzkiKędzierski”. Co tydzień do warszawskiego studia Onetu prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą zapraszać gwiazdy kina, telewizji, sportu, polityków i muzyków.

We wtorki o godz. 20:00 będzie można słuchać podcastu „Raport międzynarodowy. Ukraina”. Witold Jurasz, dziennikarz Onetu i były chargé d’affaires RP w Białorusi, wraz ze swoimi gośćmi w podcaście „Raport międzynarodowy. Ukraina”, rozmawia o sytuacji w Ukrainie i komentuje bieżące wydarzenia na świecie.

W środy o 20:00 użytkownicy będą mogli posłuchać nowych odcinków III sezonu podcastu „Tak Mamy”. Autorki – Martyna Wyrzykowska oraz Natalia Hołownia skupiają się na relacji mamy z dzieckiem, ale też na relacji mam z innymi mamami oraz na przeżyciach kobiet związanych z macierzyństwem. „Tak mamy” to rozmowa o różnych stylach macierzyństwa, pokazująca rozmaite punkty widzenia matek i na matki. Program ma obalać tematy tabu, szukać bohaterek, które inspirują, wzruszają, prowokują.

W czwartki o godz. 20:00 jest emitowany podcast „O serialach”. Bartosz Węglarczyk i Piotr Markiewicz w podcaście „O serialach” komentują popkulturowe wydarzenia i opowiadają o najciekawszych filmowych i serialowych premierach.

Julia Izmałkowa porozmawia o rodzinie

„Matcha Talks w Onecie” jest nową propozycją podcastową na piątkowe wieczory. Autorka programu, Julia Izmałkowa, instagramerka, badaczka i psycholożka w każdy piątek o godz. 20:00 będzie rozmawiać ze znanymi osobami szczerze i bez tabu o rodzinnie, przy okazji pokazując jak różne można mieć podejście do tego tematu i jak dzisiaj definicja rodziny i jej obraz się zmieniają. Gościem pierwszego odcinka będzie Tomasz Terlikowski ze swoją historią rodziny wielodzietnej. W kolejnych odcinkach Izmałkowa będzie gościć, m.in. Piotra Jaconia, Hanny Lis czy Joanny Przetakiewicz.

Od soboty 3 września w Onecie emitowany jest „Stan Wyjątkowy”, podcast polityczny autorstwa dziennikarzy Onetu i Newsweeka: Andrzeja Stankiewicza, Renaty Grochal, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki. Program zastąpił „Stan po Burzy”, który przez trzy lata był tworzony przez Agnieszkę Burzyńską i Andrzeja Stankiewicza.

W podcaście "W cieniu sportu”, którego premierowe odcinki będą do posłuchania w każdą niedzielę o godz. 20:00, Łukasz Kadziewicz w szczerych rozmowach ze swoimi gośćmi będzie mówić o blaskach i cieniach sportu.

Wszystkie odcinki podcastów tuż po premierze, a także wcześniejsze sezony i wydania, będą udostępniane w aplikacji Onet Audio oraz na innych popularnych platformach podcastowych.

Komentarze

Powiązane

23.07.24, 16:15
| radio » ludzie
Zmarła Teodozja Kłodnicka
Nie żyje Teodozja Kłodnicka, związana przez 40 lat z Radiem Katowice.
23.07.24, 15:00
| radio » informacje
Lenny Kravitz bohaterem Nocy Pokoncertowej w Radiu Łódź
We wtorek, 23 lipca br. w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi amerykański piosenkarz Lenny Kravitz. Radio Łódź po koncercie wyemituje specjalną audycję.
22.07.24, 14:55
| radio » ludzie
Magdalena Karczewska-Ścibińska nie żyje. Ostatnie pożegnanie w Chojnicach
18 lipca br., zmarła dziennikarka, Magdalena Karczewska-Ścibińska, przez wiele lat związana z Programem Trzecim Polskiego Radia.
22.07.24, 13:58
| radio » ludzie
Małgorzata Kościelniak przechodzi z Meloradia do Złotych Przebojów
Do zespołu Radia Złote Przeboje dołączy Małgorzata Kościelniak, która do tej pory była związana z Meloradiem.
22.07.24, 09:13
| radio » informacje
Katarzyna Kwiatkowska głosem Polskiego Radia RDC
22 lipca br. pojawiła się nowa oprawa ramówki Polskiego Radia RDC w której pojawił się głos Katarzyny Kwiatkowskiej.
18.07.24, 22:34
| radio » informacje
Polskie Radio Kierowców na żywo z Master Truck Show 2024
Polskie Radio Kierowców od 19 do 21 lipca br. będzie emitować program ze studia plenerowego z Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. Po raz 20. odbywać się tam będzie impreza skierowana do kierowców i miłośników ciężarówek - Master Truck Show 2024. Polskie Radio Kierowców jest patronem medialnym wydarzenia.
18.07.24, 14:00
| radio » informacje
XXV Festiwal Bachowski Świdnica na antenie Dwójki
18 lipca br. rozpoczyna się XXV Festiwal Bachowski Świdnica. Program 2 Polskiego Radia, który jest patronem imprezy, przeprowadzi transmisje koncertów.
17.07.24, 13:40
| radio » informacje
Pierwsza Noc Promsów w Dwójce. Transmisje aż do połowy września
Program 2 Polskiego Radia zaplanował na piątek, 19 lipca br., transmisję pierwszego wieczoru Promsów z Royal Albert Hall. Dwójka przez całe lato będzie transmitować najciekawsze koncerty z największego na świecie letniego festiwalu muzyki poważnej, który co roku organizowany jest w Londynie.
15.07.24, 06:30
| radio » informacje
Sprawozdanie finansowe Radia Nowy Świat za 2023: rosną koszty wynagrodzeń i energii
12 czerwca br. odbyło się Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników Radia Nowy Świat, którego głównym tematem było zatwierdzenie sprawozdania finansowego i sprawozdania Zarządu za rok 2023 oraz udzielenia członkom Zarządu Spółki absolutorium z wykonania przez nich obowiązków w roku obrotowym kończącym się w dniu 31 grudnia 2023 r.
12.07.24, 10:30
| radio » informacje
Koncert Agi Zaryan w ramach cyklu Jazz.PL w Dwójce
12 lipca br. w ramach cyklu „Jazz.PL” na antenie Dwójki będzie transmitowany koncert Agi Zaryan. Transmisja została zaplanowana od godz. 18.00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia oraz – w formie streamingu wideo – na: Facebooku, stronie internetowej stacji i kanale YouTube Dwójki.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.