28.08.22, 14:00

Siatkarskie mistrzostwa świata w Polsce i Słowenii na łamach Przeglądu Sportowego Onet

Okładka "Skarbu Kibica", fot.: materiały prasowe

Codzienne relacje na żywo, specjalne wydania programu „Misja Sport EXTRA #siatkówka”, wejścia w ramach „Onet Rano”, cykle i analizy redakcyjne, a także „Skarb Kibica”, będący dodatkiem do „Przeglądu Sportowego” – to oferta programowa Przeglądu Sportowego Onet na okres mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn rozgrywanych w Polsce i Słowenii.

Mistrzostwa świata w siatkówce ruszyły 26 sierpnia. Tego samego dnia obecni mistrzowie świata – Polacy rozegrają swój pierwszy mecz w ramach turnieju. – To dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń w tym roku, jesteśmy gotowi pokazać turniej kompleksowo, różnorodnie, ciekawie i na różnych platformach – mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Podczas turnieju relacje, teksty oraz materiały wideo będzie przygotowywać specjalny sześcioosobowy zespół dziennikarzy-wysłanników na tę imprezę: Edyta Kowalczyk, Jakub Radomski, Katarzyna Paw, Tomasz Kalemba, Maciej Trąbski oraz Łukasz Kadziewicz. Materiały z siatkarskich boisk będą się pojawiać się w serwisie Przegladsportowy.onet.pl, w „Przeglądzie Sportowym”, na stronie głównej Onetu oraz w sportowych social mediach RASP: na Youtube, Facebooku, Instagramie, TikToku i Twitterze. W najważniejsze dni imprezy, w szczególności w trakcie spotkań reprezentacji Polski, treści sportowe Przeglądu Sportowego Onet będą wyróżnione na stronie głównej Onetu.

Specjalną rolę podczas turnieju będzie pełnił Łukasz Kadziewicz, dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet, prowadzący program Misja Sport i siatkarski reprezentant Polski oraz wicemistrz świata z 2006 r. Jako korespondent wideo będzie przeprowadzał ekskluzywne wywiady, pokazywał siatkarską imprezę od kulis, a także dzielił się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z widzami i czytelnikami Przeglądu Sportowego Onet.

26 sierpnia z „Przeglądem Sportowym” był do kupienia „Skarb Kibica Mistrzostw Świata Siatkarzy 2022”, najbardziej szczegółowy przewodnik po turnieju. Znalazły się w nim m.in. terminarz, składy reprezentacji, opisy reprezentacji, analizy i szczegółowe sylwetki polskich zawodników. Redaktorami prowadzącymi siatkarski Skarb Kibica są: Kamil Drąg i Piotr Wesołowski.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.