10.08.22, 10:15

#WszystkoDlaSportu. Rusza komunikacja nowego serwisu Przeglądu Sportowego Onet

KV kampanii nowego serwisu Przeglądu Sportowego Onet, fot.: materiały prasowe

9 sierpnia br. pod adresem przegladsportowy.onet.pl zadebiutował nowy serwis sportowy Ringier Axel Springer Polska. Portal ma łączyć treści pochodzące z serwisów treści Sport.onet.pl oraz Przegladsportowy.pl, a także popularność i dynamikę Onetu z eksperckością Przeglądu Sportowego.

Przegladsportowy.onet.pl ma być samodzielnym serwisem sportowym Ringier Axel Springer Polska. Jak podkreśla wydawca, to kolejny krok w kierunku budowy najpopularniejszego, najbardziej kompletnego sportowego medium internetowego w Polsce. Serwis w swojej ofercie ma oferować użytkownikom eksperckie materiały, relacje na żywo, treści tekstowe, wideo oraz audio. W lutym tego roku połączono newsroomy Onet Sport i Przeglądu Sportowego i stworzono jeden zespół Przeglądu Sportowego Onet. Szefem połączonej redakcji został Jacek Stańczyk, a jego zastępcą Paweł Wołosik.

Nowy serwis Przegląd Sportowy Onet to najbardziej komplementarne oraz nowoczesne medium sportowe w Polsce. Pod jednym adresem łączymy innowacyjne rozwiązania z ponad 100-letnią tradycją. Nasz zespół dziennikarzy tworzy codziennie znakomite, najwyższej jakości sportowe treści i teraz pokażemy je w atrakcyjny, łatwo przystępny i nowoczesny sposób. Chcemy, żeby nasz serwis był dla kibiców medium pierwszego wyboru, bo jesteśmy naturalnym i najlepszym przekaźnikiem emocji, które zapewniają nam sportowcy” – mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Layout nowego serwisu ma podkreślać bogactwo i różnorodność treści przygotowywanych przez zespół kilkudziesięciu dziennikarzy Przeglądu Sportowego Onet. Zespół, poza tekstami i relacjami na żywo, przygotowuje też dwa programy wideo i trzy podcasty. Przegląd Sportowy Onet stawia na mocniejszą ekspozycję treści swoich dziennikarzy. Góra nowej strony głównej została zaprojektowana tak, aby pokazać więcej materiałów autorskich. Nowy serwis porządkuje treści według najpopularniejszych dyscyplin oraz pomaga szybciej docierać do materiałów poświęconych konkretnej lidze lub rozgrywkom. Ofertę redakcyjną uzupełnia terminarz i tabele dostępne z poziomu strony głównej serwisu oraz podstron Przeglądu Sportowego Onet.

Zadebiutują nowe cykle redakcyjne

Wraz z premierą nowego serwisu, w sierpniu zadebiutują cztery nowe cykle redakcyjne. Pierwszą propozycją są „Ikony sportu”, czyli seria wywiadów z największymi sportowcami w historii. Rusza także piłkarski podcast Izabeli Koprowiak i Piotra Żelaznego jest nową produkcją audio w ofercie serwisu. Dziennikarka Przeglądu Sportowego Onet i założyciel Magazynu Kopalnia co tydzień podsumują najważniejsze wydarzenia w polskiej i światowej piłce. Z kolei nowościami wideo będą: „Sport&pieniądze”, pokazujący finansowe ciekawostki wokół sportu oraz „Blisko sportu” - reporterski format wideo, w którym dziennikarze Przeglądu Sportowego Onet będą poruszali i omawiali problemy wokół polskiego sportu i polskiej piłki.

W ofercie sportowej serwisu znajduje się już pięć innych formatów audio i wideo przygotowywanych przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego Onet: programy: „Misja Sport” Aldony Marciniak i Łukasza Kadziewicza; „Misja Futbol” Łukasza Olkowicza z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Święcickim i Łukaszem Wiśniowskim oraz podcasty: „W cieniu sportu” Łukasza Kadziewicza, „Prześwietlenie” Łukasza Olkowicza i „Znamy się z żużla” Kamila Tureckiego.

Kampania nowego serwisu 

Start nowego serwisu Przegląd Sportowy Onet wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu i w prasie oraz na nośnikach OOH, DOOH i w kinach. W akcję promocyjną będą zaangażowane także media należące do Ringier Axel Springer Polska – wszystkie serwisy internetowe oraz Newsweek, Fakt, Przegląd Sportowy i Auto Świat.

Kampanię przygotował Dział Marketingu i Dział Kreatywny Ringier Axel Springer Polska. Za koncepcję kreatywną i jej realizację odpowiada Dział Marketingu i Dział Kreatywny Ringier Axel Springer Polska. Nowy serwis internetowy zrealizowany został dzięki kompleksowej, cyfrowej platformie wydawniczej Ring Publishing rozwijanej przez inżynierów Ringier Axel Springer Tech. 

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.