19.07.22, 10:00

Tigers otwiera oddział w Krakowie. Na jego czele Marta Prochot-Matejuk

Marta Prochot-Matejuk, fot.: materiały prasowe

Z początkiem lipca br., agencja digitalowa Tigers uruchomiła swój pierwszy oddział terenowy w Krakowie. Za rozwój krakowskiego zespołu odpowiada Marta Prochot-Matejuk, nowa Customer Success Manager w Tigers.

Marta Prochot-Matejuk działa w branży marketingowej od ośmiu lat. Ostanie blisko pięć lat zarządzała agencją marketingową Dreamlike. Przygodę w marketingu rozpoczynała, pracując po stronie klienta.

Uruchomienie pierwszego oddziału terenowego Tigers w Krakowie jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju agencji i ważnym elementem strategii dalszego skalowania naszych działań. Oczywiście jest to otwarcie na nowy rynek talentów i szansa na wzmocnienie zespołu, który codziennie pracuje na sukcesy naszych klientów. Jestem spokojna, że pod okiem doświadczonej managerki, jaką jest Marta, nasz krakowski team będzie rósł w siłę bardzo szybko. Z drugiej strony, to również otwarcie na nowy rynek klientów. Szczególnie tych, dla których lokalny patriotyzm jest ważny i których biznesy zlokalizowane są na południu kraju. Chcemy być bliżej nich i tym samym lepiej rozumieć wyzwania, z którymi się mierzą. Misją Tigers jest bycie przewodnikiem po digitalowej dżungli, a współpracując w ramach jednego dużego zespołu specjalistów z Warszawy i Krakowa, możemy dawać dużą wartość lokalnym biznesom, dzieląc się bogatym doświadczeniem marketingowym z wielu specjalizacji” — mówi Karolina Kawska, CEO Tigers.

Marta Prochot-Matejuk objęła w Tigers stanowisko Customer Success Managera i aktualnie koncentruje się na budowaniu silnego i zgranego zespołu. Krakowski zespół Tigers współtworzą aktualnie Magdalena Gil – Performance Specialist oraz Martyna Olszyńska – Social Media Specialist. Kolejni specjaliści zasilą szeregi krakowskiego Tigers już w sierpniu. Zadaniem krakowskiego teamu, oprócz obsługi powierzonych projektów, jest również zebranie doświadczeń, wniosków z procesu onboardingu. Biuro Tigers w Krakowie zlokalizowane jest w centrum – przy ulicy Pawiej 9.

Tigers działa od 2015 roku

Agencja Tigers powstała w 2015 r., jej założycielem i właścicielem jest Franciszek Bazyli Georgiew. W portfolio klientów agencji, która świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i promocji w digitalu, są m.in. takie marki jak Runmageddon, Oriflame, Milwaukee, mLeasing, Dyson, BeActive czy Motorola.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Unilever w przetargu wybiera 38 Content Communication
Do grona klientów 38 Content Communication, dołączył Unilever – jeden z największych światowych graczy rynku FMCG. Agencja została wybrana w drodze przetargu i będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, przygotowanie i wdrożenie strategii PR, a także pozycjonowanie ekspertów w mediach.
17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.