19.07.22, 08:00

Artegence obsłuży markę Żywiec w obszarze BTL. Agencja odpowiada za redesign serwisu Meskiegranie.pl

Logotypy marek, fot.: materiały prasowe

Od lipca br. agencja Artegence jest odpowiedzialna za kompleksową komunikację BTL marki Żywiec. Pod koniec czerwca ruszyła także kolejna edycja trasy koncertowej Męskie Granie – za zaprojektowanie i wdrożenie nowej wersji serwisu odpowiada także Artegence.

Agencja od prawie trzech lat wspiera Grupę Żywiec w obszarze digitalu i obsługuje wiele brandów z jej portfolio. „Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu i doświadczeniu oraz satysfakcjonującym wynikom wcześniejszych projektów zdecydowaliśmy się zaprosić Artegence do udziału w przetargu na komunikację BTL. Proponowane przez agencję rozwiązania były najlepsze, co zaowocowało rozszerzeniem naszej współpracy (…)” – mówi Ewa Stefanowicz, BTL Activation Manager, Grupa Żywiec

W tym roku postanowiono także odświeżyć stronę Męskiego Grania, które gości na polskiej scenie muzycznej od 12. lat. Inicjatorem i pomysłodawcą festiwalu jest marka Żywiec. Serwis zyskał nowy projekt architektury informacji, który pozwolił na uporządkowanie i rozłożenie treści na kilku podstronach, m.in.: strona główna, koncerty/line-up, single, artyści, bilety, Męskie Granie Orkiestra.

Męskie Granie łączy ze sobą otwartość na nowe gatunki muzyczne, niepowtarzalne doświadczenia oraz najwyższą jakość realizacji. Zależało nam na tym, aby nowy portal to odzwierciedlał, będąc przy tym nowoczesnym i dopasowanym do potrzeb dzisiejszych odbiorców narzędziem” – mówi Dorota Nowakowska, Żywiec Brand Manager, Grupa Żywiec.

Strona jest przejrzysta, utrzymana w minimalistycznej estetyce i czerpie z identyfikacji wizualnej festiwalu. „Tworząc nowy serwis Męskiego Grania skupiliśmy się na zachowaniu wyjątkowego charakteru wydarzenia, stawiając jednocześnie nacisk na maksymalną optymalizację układu treści. Zaproponowanie rozwiązań zgodnych z metodologią mobile first nadało portalowi lekkości w obsłudze charakterystycznej dla instagramowego look & feel, a kafelkowy układ strony sprawia, że użytkownik, może wygodnie korzystać z serwisu niezależnie od kanału dostępu” – mówi Łukasz Wełniak, Web Development & Operations Director w Artegence.

Jednym z największych wspólnych dotychczasowych projektów Grupy Żywiec i Artegence była kompleksowa komunikacja Loterii Żywca w digitalu – zaprojektowanie i częściowe wdrożenie strony loteryjnej, kampanie display i wsparcie SoMe.

Komentarze

Powiązane

23.02.24, 17:30
| reklama & PR » informacje
Jest tyle wspomnień do zobaczenia… Urodzinowa kampania Vision Express
Agencja Walk Creative przygotowała urodzinową kampanię dla marki Vision Express w Polsce. Pierwszą odsłonę działań promuje spot pod hasłem „Jest tyle wspomnień do zobaczenia”.
23.02.24, 15:25
| reklama & PR » informacje
Misje jak co dzień. Carrefour Polska chce pokazać swoje przewagi nad konkurencją
Carrefour Polska zmienia swoją strategię komunikacyjną, wprowadzając nową koncepcję kreatywną opartą na idei “misji zakupowych”. Nowy koncept opracowany przez Saatchi & Saatchi pojawił się w całościowej komunikacji marki: kampaniach TV, digitalu, social mediach oraz materiałach in-store.
23.02.24, 12:43
| reklama & PR » informacje
Metrowe maskotki i wyjazd do bajkowego parku rozrywki w Paryżu do wygrania w loterii marki Lindt
Lindt & Sprüngli ponownie powierzył agencji UNIQUE ONE organizację wielkanocnej loterii promocyjnej „Loteria WielkaMOC spełniania marzeń z Lindt GOLD BUNNY”.
23.02.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dalej będzie wspierać firmę Sokołów
Sokołów przedłużył współpracę z Cut The Mustard na kolejny, szósty już rok.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
22.02.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii Kliknij po efekt rozświetlenia
Pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
22.02.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
24/7Communication w sieci Crisis Communications Network Europe
24/7Communication dołączyła do Crisis Communications Network Europe – sieci niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
22.02.24, 13:54
| reklama & PR » ludzie
Sylwia Kobus zespół przechodzi do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, która objęła stanowisko Account Director. Kobus ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, również jako Account Director.
22.02.24, 12:06
| reklama & PR » ludzie
Andrzej Dalkowski Dyrektorem Marketingu InPost
Andrzej Dalkowski, manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, brandingu i komunikacji, będzie odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowej InPost w Polsce, zarządzanie komunikacją marketingową, digitalem i wsparciem działań sprzedażowych.
22.02.24, 11:03
| reklama & PR » informacje
Doceniaj to, co wspaniałe. Nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs i zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw
W lutym br. ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.