06.07.22, 07:00

Ruszyła sprzedaż oferty Magenta Dom z telewizją od T-Mobile

Lista oferowanych kanałów w usłudze T-Mobile, fot.: materiały prasowe

Kilka dni temu na rynku zadebiutował pakiet usług dla domu – Magenta Dom od T-Mobile. Usługa właśnie trafiła do sprzedaży stacjonarnej i online.

Od 4 lipca br. w sklepach oraz online dostępna jest nowa oferta usług dla domu, Magenta Dom zawierająca nielimitowany abonament komórkowy pozwalający dzwonić, SMS-ować czy surfować w necie bez ograniczeń, internet światłowodowy oraz pakiet TV w cenie 95 zł miesięcznie.

Jak podkreśla T-Mobile, Magenta Dom to oferta łącząca w sobie brak ograniczeń (w tym nielimitowany Internet komórkowy), ale także elastyczność i prostotę. W nowej ofercie oprócz abonamentu komórkowego i światłowodu, klient otrzymuje również telewizję ze 130 kanałami (w tym m.in. HBO, Eleven Sports i kanały z rodziny Disneya, TVN czy Discovery) z pakietu L w promocyjnej ofercie na rok. Po tym czasie klienci mogą dostosowywać zakres pakietów do swoich potrzeb, zmieniając je nawet co miesiąc. Oferta Magenta Dom z usługą TV to także roczny bezpłatny dostęp do platformy Player bez reklam oraz usługi „Rozrywka bez Ograniczeń”, która pozwala korzystać każdego miesiąca z tej samej lub innej platformy streamingowej – takiej jak ELEVEN SPORTS, Legimi, Tidal czy HBO Max

Na podstawie badania opinii klientów wyselekcjonowanych zostało łącznie 130 kanałów, które klienci wskazali jako te, które oglądają i chcą znaleźć w swoim pakiecie usług.

Start usługi telewizyjnej T-Mobile pokazuje, że w Polsce kanały linearne są bardzo silnie umocowane. Tym bardziej cieszymy się, że już od samego początku funkcjonowania oferty, zapewniamy klientom T-Mobile długoterminowy dostęp do kanałów Disneya. Każdy widz znajdzie dla siebie coś interesującego: rozrywkę w FOX i FOX Comedy, rzetelne i inspirujące produkcje dokumentalne w kanałach z rodziny National Geographic czy wreszcie pasjonujące filmy i serie dla dzieci i młodzieży w Disney Channel, Disney Junior i Disney XD. Dodatkowo, klienci T-Mobile z dostępem do kanału National Geographic mogą – bez dodatkowych kosztów – korzystać z kolekcji na żądanie National Geographic Play” – mówi Marlena Pasowski, Director Affiliate Sales na Europę Środkową w The Walt Disney Company.

Ogromnie się cieszę, że niezwykle bogate i różnorodne portfolio kanałów i platform Warner Bros. Discovery trafi teraz do klientów T-Mobile. Znajdują się w nim takie stacje jak TVN24 - najbardziej popularna i opiniotwórcza stacja newsowa w Polsce, czy Eurosport - numer 1 wśród płatnych kanałów sportowych w Polsce i w Europie. W T-Mobile będą też dostępne produkcje premium z trzech kanałów HBO, a w ramach dodatkowej usługi użytkownicy zyskają dostęp do wiodących platform streamingowych Warner Bros. Discovery: Player i HBO Max. Naszym priorytetem zawsze było i jest dotarcie z ofertą tam, gdzie chcą nas oglądać nasi odbiorcy (...)” – mówi Dorota Żurkowska, członkini zarządu TVN oraz dyrektor zespołu Commercial Development i Distribution Warner Bros. Discovery w Polsce.

Pojawienie się pełnego portfolio kanałów BBC Studios w ofercie Magenta Dom to ważny krok w naszej współpracy z T-Mobile. Dzięki niemu będziemy mogli docierać do nowych widzów z wyjątkowymi produkcjami przyrodniczymi BBC Earth, nagradzanymi brytyjskimi serialami BBC First i docenianymi przez rodziców inspirującymi i uwrażliwiającymi programami CBeebies, dla najmłodszych widzów. W ofercie nie zabraknie skierowanego do kobiet kanału BBC Lifestyle , męskiej rozrywki w BBC Brit oraz jednego z najbardziej szanowanych i rzetelnych kanałów informacyjnych na świecie - BBC World News” – mówi Zbigniew Pruski, commercial director w BBC Studios na CEE.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience wraz z agencją DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy