22.06.22, 15:00

RMF FM reaktywuje Przebojowy Pociąg. Wakacyjne propozycje RMF FM

Tomasz Olbratowski konduktorem Przebojowego Pociągu RMF FM, fot.: materiały prasowe

Tego lata RMF FM organizuje występy polskich gwiazd. Przez całą Polskę przejedzie – już drugi raz – Przebojowy Pociąg RMF FM. Po raz kolejny program stacji zostanie podporządkowany wakacyjnemu linerowi - „Najlepsza Muzyka pod Słońcem!”.

Sezon wakacyjny stacja rozpocznie 25 czerwca podczas imprezy „Otwarcie Lata” w Mikołajkach. Ze specjalnego, plenerowego studia przy molo, tuż obok deptaka, prowadzone będą przez cały dzień programy i nadawane będą „Fakty”. Na słuchaczy czekać będzie śniadanie z kucharzem Damianem Kordasem i ekipą RMF FM, a swoje hity zaśpiewają Viki Gabor, Danzel, Stan Zapalny, Oskar Cyms. Wystąpi też duet Gromme & Bryska.

Na plaży w Ustce RMF FM zorganizuje 12 lipca Festiwal Latawców z pokazem podniebnych konstrukcji, wyborami najpiękniejszego latawca przegotowanego przez słuchacza i występem Darii.

Przebojowy Pociąg z Tomaszem Olbratowskim

Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Wystartuje 26 lipca o świcie z Wrocławia, by przez Kraków i Warszawę dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski, a w wagonach na słuchaczy czekać będą Mesajah, Wiktor Dyduła, Lamberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Margaret, Michał Szpak oraz Artur Siódmiak.

12 sierpnia RMF FM zaprasza na Noc Perseidów na plaży w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Na słuchaczy, którzy tego wieczoru przyjdą oglądać spadające gwiazdy, czekać będzie pokaz filmu w plenerowymi kinie, opowieści astronomów wyjaśniających na żywo, co można zobaczyć na niebie oraz występ Mateusza Ziółko.

RMF FM jest też patronem LO♡E Ustka Festival (19-20 sierpnia), w ramach którego wystąpią, m.in. Sanah, Dawid Kwiatkowski, Red Lips, Tribbs oraz Bryska. Słuchacze będą mogli wziąć udział też w KISS Record, czyli ustanowieniu Rekordu Guinnessa w liczbie par równocześnie się całujących.

Czas przestawiony na letni 

Antenowe lato upłynie pod hasłem „Najlepsza Muzyka pod Słońcem!”. W poranku „Wstawaj, szkoda lata” słuchaczy będą budziły telefonicznie gwiazdy, w paśmie „Lato wszędzie” RMF FM godzić będzie zwaśnionych sąsiadów, a w „Czasie Letnim” radio organizować będzie imprezy w miejscach pracy słuchaczy – tam, gdzie akurat szef wyjechał na urlop.

Wieczorna „POPlista” ma być programem jeszcze bardziej interaktywnym, z udziałem gwiazd i słuchaczy we wszystkich mediach społecznościowych, w tym na Tik-Toku, gdzie Darek Maciborek będzie wyławiał nieodkryte jeszcze muzyczne talenty. Zwycięzcy zaśpiewają fragment piosenki w programie, a jeden szczęśliwiec – na festiwalu w Ustce, przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego.

W sobotnie wieczory RMF FM poszukiwać będzie „Przeboju Lata” (wielki finał pod koniec wakacji), każdej niedzieli przez osiem godzin trwać będzie wielki „Quiz Show”, czyli konkursy, zabawy i rebusy z nagrodami. Weekend zakończą nowe odcinki „Scen Zbrodni”, tym razem o przestępstwach w świecie polityki.

też dla słuchaczy przygotowano również nowe odcinki nocnych cykli: „Stranger Pinks” o zjawiskach paranormalnych, „Dorwać Bestię”, „Ruska Mafia” i „Misja Specjalna” o sekretach polskiego wywiadu wojskowego podczas II Wojny Światowej.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.