16.05.22, 07:00

Mazurska Noc Kabaretowa i Mazurska Noc Rozrywki w TV Puls

Plakat promujący wydarzenie Paki i TV Puls, fot.: materiały prasowe

Telewizja Puls oraz PAKA organizują dwa wydarzenia kabaretowe w lipcu br., w tym tradycyjną Mazurską Noc Kabaretową. Koncerty odbędą się w Mrągowie, a transmitować je będzie TV Puls.

8 lipca o godz. 20.00 odbędzie się „1. Mazurska Noc Rozrywki” - nowość na mapie letnich wydarzeń rozrywkowych. W programie znajdą się skecze i hity muzyczne w zupełnie nowych, parodystycznych aranżacjach. Program potrwa trzy godziny i będzie emitowany na żywo, z Amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie. Wieczór poprowadzą Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba. Podczas wydarzenia wystąpią: Paranienormalni, Chyba, Zdolni i Skromni, Czwarta Fala, soliści: Andrzej Kozłowski, Antoni Gorgoń Grucha i kabaretowy iluzjonista Pan Li. Oprócz kabaretów zaplanowano występy muzycznych gwiazd: Kayah, Nicka Sincklera oraz Darii. Za oprawę muzyczną odpowiada The Jobers, całość w reżyserii Szymona Łosiewicza. Transmisja na żywo od godz. 20.00 na kanale TV Puls.

Mazurska Noc Kabaretowa po raz 23.

Z kolei 9 lipca o godz.20.00 odbędzie się 23. Mazurska Noc Kabaretowa. Tegoroczna edycja wydarzenia upłynie pod hasłem „FIT-EKO-BIO”. Na deskach amfiteatru wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Paranienormalni, Kabaret Chyba, Jurki, Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i grupa Fair Play Crew. Wydarzenie poprowadzi duet - Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba. Oprawę muzyczną zapewni zespół The Jobers. Całość w reżyserii Beaty Harasimowicz. Transmisja na antenie TV Puls.

Komentarze

Powiązane

12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
10.05.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
1,7 mln widzów obejrzało transmisję 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 w TVP
We wtorek, 7 maja br. ponad 1,7 mln widzów przy udziałach na poziomie 16,5 proc. obejrzało w TVP1 i TVP Polonia pierwszy półfinał 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 z udziałem reprezentantki Polski.
10.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » ludzie
Iwona Poreda-Łakomska w zespole programu Reporterzy (TVP1)
Iwona Poreda-Łakomska wzmocniła zespół programu interwencyjnego „Reporterzy” TVP1. Razem z Pawłem Gregorowiczem pokieruje pracą redakcji. Wesprze go w kreowaniu tematów reportaży poruszanych w programie i nadzorowaniu wydań.
09.05.24, 22:25
| telewizja / VOD » ludzie | reklama & PR » ludzie
Z telewizji do MediaMarktPolska. Maciej Dolega szefem PR i rzecznikiem prasowym
Na początku maja br. Maciej Dolega został szefem działu PR i rzecznikeim prasowym MediaMarkt Polska.
09.05.24, 16:45
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyły castingi do nowych edycji programów The Voice
Twórcy programów "The Voice of Poland", "The Voice Senior" oraz "The Voice Kids" rozpoczęli poszukiwania nowych muzycznych talentów z całej Polski. Do nowych edycji talent show można zgłaszać się przez internet. 
09.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Hokejowe Mistrzostwa Świata w kanałach Polsat Sport. Nadawca szykuje widowiskową scenografię i rozbudowany program
10 maja br. ruszają Hokejowe Mistrzostwa Świata . Kanały z rodziny Polsat Sport pokażą wszystkie 64 mecze mistrzostw na żywo z polskim komentarzem. Transmisjom towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny z udziałem czołowych ekspertów, komentatorów oraz gwiazd hokeja.
05.05.24, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Teatr TV w nowej formie graficznej. W maju cztery premierowe spektakle o nowej godzinie emisji
Teatr Telewizji TVP 6 maja br. rozpoczyna emisję premierowych spektakli w nowej oprawie graficznej. Po kilkudziesięciu latach logo i czołówka otrzymują odświeżoną formę, a godzina emisji premier zostaje przesunięta na 20:30. W maju TVP1 wyemituje cztery premiery spektakli. 
05.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Znamy wykonawców koncertów Debiuty i Premiery 61.KFPP w Opolu [lista uczestników]
Rada Artystyczna 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, powołana przez Telewizję Polską i Miasto Opole, wyłoniła uczestników konkursów „Debiuty” i „Premiery”. Tegoroczny festiwal będzie trwał od 31 maja do 2 czerwca 2024 r. Koncerty „Debiuty” i „Premiery” będzie można zobaczyć w pierwszy dzień festiwalu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy