11.05.22, 09:08

Karolina Kawska nowym CEO Tigers

Karolina Kawska, fot.: materiały prasowe

Po siedmiu latach rozwoju Tigers na rynku agencji digitalowych, Franciszek Georgiew rezygnuje z fotela CEO. Prezesem zarządu i nowym wspólnikiem Tigers została Karolina Kawska.

Karolina Kawska z agencją Tigers związana jest od 2015 r.. W 2020 r. objęła funkcję head of social media, a w czerwcu 2021 r. awansowała na stanowisko head of customer success. Po rezygnacji z pełnienia funkcji CEO przez Franciszka Georgiewa, twórcy i właściciela Tigers, Kawska pokieruje teraz całą agencją. W planach Tigers na ten rok jest m.in. otwarcie pierwszego lokalnego oddziału agencji w Krakowie i przygotowanie do wejścia na zagraniczne rynki w 2023 r.

Przez ostatnie dwa lata koncentrowałam się na budowaniu silnego zespołu Customer Success, który rozwinęłam z siedmiu do 47 specjalistów, oraz znacznym zwiększeniu udziału obsługi klientów z segmentu korporacyjnego. To dobry fundament do dalszej rozbudowy agencji, w której DNA zaszyta jest misja bycia przewodnikiem po digitalowej dżungli. Nie planuję rewolucji w Tigers. Jesteśmy nowoczesną i dobrze działającą organizacją, w której nieustannie walczymy o podnoszenie jakości i efektywności naszej pracy, co doceniają klienci. Przychody agencji podwajamy konsekwentnie z roku na rok, zebraliśmy świetny team specjalistów z rynku i wykształciliśmy managerów, którzy stoją za tym sukcesem. Jestem ogromnie wdzięczna Franciszkowi oraz wszystkim tym, którzy budowali markę Tigers i przyczynili się do kolejnych sukcesów agencji w minionych siedmiu latach. Czas na kolejny rozdział” - mówi Karolina Kawska, CEO agencji digitalowej Tigers.

Karolina Kawska wraz z funkcją prezesa zarządu, weszła również w posiadanie udziałów w spółce Tigers. Georgiew będzie teraz koncentrował swoją uwagę na rozwoju grupy podmiotów działających w obszarach marketingu, technologii i automatyzacji przedsiębiorstw.

Czym zajmuje się agencja Tigers?

Agencja Tigers działa na rynku od 2015 r. i specjalizuje się w działaniach z obszaru digital marketingu (social media content, performance, strategia, influencer marketing, foto&video) oraz szkoleniach. Obsługiwała takie marki m.in. jak: Motorola, Milwaukee, Salad Story, Runmageddon, Oriflame, mLeasing, Biuro Reklamy WP, BeActive, Dyson, Moliera2, Pomelo.

Kim jest Karolina Kawska?

Karolina Kawska w przeszłości pracowała jako prezenterka radiowa i telewizyjna, a w 2012 r. dołączyła do agencji PR Media Forum, gdzie zarządzała zespołem oraz prowadziła projekty głównie w obszarze PR korporacyjnego i zarządzania kryzysowego. W 2018 r. jako PR Manager platformy Storytel uczestniczyła w kreowaniu i realizacji wielokrotnie nagradzanych kampanii promocyjnych. W Tigers od 2015 r. pełniła rolę head of PR, zaś w okresie marzec 2020 – maj 2021 r. head of social media. W czerwcu 2021 r. stanęła na czele połączonych zespołów specjalistów, z roli head of customer success, awansowała w maju br. na CEO agencji, zostając jednocześnie mniejszościowym udziałowcem spółki.

Komentarze

Powiązane

15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
14.06.24, 18:15
| reklama & PR » informacje
Danio stawia na sztuczną inteligencję we współpracy z influencerami
Marka Danio, należąca do portfolio Danone, rozpoczyna innowacyjną kampanię influencerską kremowych jogurtów pitnych. Do przygotowania kreacji użyto zaawansowanych technologii, takich jak CGI (Computer Generated Imagery) oraz AI (Artificial Intelligence. To kolejna odsłona rozpoczętej w kwietniu br. kampanii. 
14.06.24, 17:57
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansują w Salestube
Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansowały w strukturach należącej do Group One spółki MarTech & e-commerce connected Salestube. Pobikrowska objęła stanowisko Senior Media Operations Director, a Niekraszewicz awansowała na stanowisko Senior Business Development Director.
14.06.24, 17:03
| reklama & PR » informacje
Zielona loteria PGE. Spółka PGE Obrót promuje usługi online
W wyniku wygranego przetargu, PGE Obrót Spółka Akcyjna powierzyła agencji UNIQUE ONE organizację ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Zielona loteria PGE”.
14.06.24, 14:05
| reklama & PR » ludzie
Alina Lysychkina została COO w adcookie
Agencja adcookie dokonała zmian w strukturze zarządczej. Nowo utworzoną funkcję chief operating officer objęła Alina Lysychkina. Dołączyła także do zarządu spółki.
14.06.24, 10:30
| reklama & PR » ludzie
Wojciech Białecki przeszedł do WowMedia&Metrics
Wojciech Białecki dołączył do domu mediowego WowMedia&Metrics i objął stanowisko Head of Media Strategy.
14.06.24, 08:40
| reklama & PR » informacje
Value Media zdobywa budżet mediowy Komfort
Agencja mediowa Value Media (Group One) została partnerem strategicznym i mediowym sieci sklepów Komfort. Działania mediowe będą realizowane w modelu House of Communication we współpracy ze spółkami Labcon i Salestube.
14.06.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Arkadiusz Kawecki Dyrektorem Działu Handlowego w Sigma Bis. Tomasz Trojnar odchodzi z agencji
Arkadiusz Kawecki został nowym Dyrektorem Działu Handlowego agencji Sigma BIS, zastępując na tym stanowisku Tomasza Trojnara.
13.06.24, 20:30
| reklama & PR » ludzie
EssenceMediacom od sierpnia z nowym składem zarządu
W sierpniu br. Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak dołączą do zarządu EssenceMediacom – agencji będącej częścią GroupM. Dotychczasowi członkowie zarządu: Stanisław Grabowski i Jan Muszyński z końcem lipca podejmą nowe wyzwania poza strukturami agencji mediowych.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.