27.04.22, 19:03

Pieniądze. To normalne. Autorskie talk-show Alior Banku

Logo Alior Banku, fot.: materiały prasowe

Alior Bank wystartował z drugą odsłoną digitalowej kampanii promującej Konto Jakże Osobiste oraz aplikację Alior Mobile. Jej koncepcja opiera się na cyklu spotkań z influencerami i ekspertami, którzy opowiadają, m.in. o swoich zarobkach czy sposobach zarządzania finansami. Za wsparcie kreatywne i realizację działań odpowiada agencja Buzzgrow należąca do grupy PZL.

Autorski talk-show Alior Banku ,,Pieniądze. To normalne’’ ma przyczynić się do tego, że finanse przestaną być tematem tabu. W ramach cyklu influencerzy poruszą kwestie wysokości zarobków, oszczędzania, a także przedstawią najkorzystniejsze sposoby na codzienne zarządzanie budżetem domowym. W jednym z odcinków wystąpił Grzegorz Olszewski, wiceprezes Zarządu Alior Banku, kierujący jego pracami, który opowiedział o finansach osobistych.

“Chcemy, aby przekaz naszego cyklu dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. W związku z tym, zdecydowaliśmy się zaangażować do współpracy osoby w różnym wieku, będące na różnych etapach życia. Łączy ich jedno – wszyscy osiągnęli sukces, a dzisiaj mogą inwestować, oszczędzać i przede wszystkim w pełnym zakresie korzystać z udogodnień, jakie oferuje bankowość mobilna” – mówi Jacek Polańczyk, wiceprezes Zarządu Alior Banku, odpowiedzialny, m.in. za obszar komunikacji marketingowej.

Talk-show ,,Pieniądze. To normalne” został udostępniony na kanale Alior Banku na YouTube.

Komentarze

Powiązane

23.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Chromatique wygrał przetargi trzech marek należących do firmy Henkel
W maju br. agencja Chromatique wygrała przetargi firmy Henkel na współpracę projektową dla marek Somat i Perwoll, oraz realizację projektu dla marki E.
23.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Załatw to w Żabce. Sieć reklamuje swoje usługi
5 czerwca br. Żabka rozpoczęła kampanię pod hasłem: „Załatw to w Żabce”. Celem akcji jest przybliżenie klientom dostępnych usług, jakie oferuje sieć sklepów Żabka. Kampania będzie prowadzona, m.in. w telewizji, radiu, internecie oraz w sklepach i w aplikacji Żappka.
22.06.24, 22:00
| reklama & PR » informacje
Marka 4MOVE wspiera reprezentację Polski
Producent napojów izotonicznych 4MOVE został oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Marka zadba o odpowiednie nawodnienie biało-czerwonych podczas EURO 2024.
22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
21.06.24, 15:04
| reklama & PR » informacje
Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL
Ewa Swoboda - obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów, została ambasadorką marki NEONAIL.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.