18.03.22, 10:00

Tigers poprowadzi komunikację na Faceboooku dla BeActive

Tigers, fot.: materiały prasowe

Agencja Tigers rozpoczęła współpracę z BeActive. Będzie ona odpowiadać za prowadzenie komunikacji marki na Facebooku, Instagramie i TikToku oraz kampanie reklamowe. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

W ramach współpracy Tigers będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę profili BeActive w mediach społecznościowych, obejmującą tworzenie contentu, moderację, produkcję sesji zdjęciowych i współpracę z influencerami, a także prowadzenie kampanii w ramach systemów reklamowych Facebook Ads, Google Ads i Marketing Automation. Działania w Internecie będą ukierunkowane na popularyzowanie marki wśród licealistów i studentów, wsparcie sprzedaży oraz dotarcie do nowych klientów. Za ich obsługę po stronie Tigers odpowiadają Bartłomiej Kląskała, Performance Specialist, Aleksandra Zawadzka, Social Media Specialist oraz Błażej Serwotka, Social Media Specialist. Za współpracę z agencją po stronie BeActive – Adrianna Kosmalska, Dyrektor Zarządzająca w BeActive.

“Wybraliśmy Tigers, ponieważ poszukiwaliśmy partnera, który cały czas się rozwija, który zawsze będzie na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, a jednocześnie da nam stabilność i gwarancję działań wg wypracowanych wspólnie schematów. We współpracy z Tigers bez wątpienia cenię sobie profesjonalizm i dynamikę działań. Nie można również, nie wspomnieć o „ludziach” – ich entuzjazm i pasja zarażają na każdym kroku. Wspólnie jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci. Jesteśmy zawsze „na czasie” i odpowiadamy na ich potrzeby. Dostarczamy naszym klientom również rozrywkę. Nasze działania nie są oczywiste, są nowoczesne i zgodne z najnowszymi trendami” - uzasadnia wybór Adrianna Kosmalska, Dyrektor Zarządzająca w BeActive.

Tigers istnieje od 2015 r. i obsługuje takie marki jak, m.in. Milwaukee, Panasonic czy DHL. W 2021 r. agencja przeszła całościowy rebranding.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Unilever w przetargu wybiera 38 Content Communication
Do grona klientów 38 Content Communication, dołączył Unilever – jeden z największych światowych graczy rynku FMCG. Agencja została wybrana w drodze przetargu i będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, przygotowanie i wdrożenie strategii PR, a także pozycjonowanie ekspertów w mediach.
17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.