24.02.22, 10:32

Agencja PR Pan Pikto dołącza do ZFPR

Pan Pikto, fot.: materiały prasowe

Agencja Pan Pikto dołączyła do Związku Firm Public Relations. Firma zdecydowała się współpracować na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.

Pan Pikto istnieje na rynku od 2004 r. Tworzy ją zespół ekspertów public relations. Oferuje szerokie spektrum możliwości - od badań rynku, przez opracowanie i wdrożenie strategii komunikacyjnych, po audyty marketingowe oraz raporty CSR. Pan Pikto tworzy programy komunikacji społecznej, prowadzi biura prasowe, produkuje podcasty, świadczy usługi doradcze, realizuje kampanie społeczne oraz wspiera komunikację społeczności obywatelskich. Walczy również ze stereotypami w komunikacji.

"Decyzja o wstąpieniu do ZFPR to kolejny krok w rozwoju biznesowym Agencji PR Pan Pikto. Dołączamy do elitarnego grona najistotniejszych firm public relations na polskim rynku, by jeszcze mocniej podkreślić nasz profesjonalizm. Ta istotność to realny wpływ na to, jak rozwija się branża public relations i jak postrzegana jest wartość pracy konsultantów PR. Zamierzamy aktywnie włączyć się w działania organizacji, będąc jej aktywnym ambasadorem na terenie województwa śląskiego, które reprezentujemy jako jedyna agencja zrzeszona w Związku" – mówi Łukasz Jurkiewicz, prezes zarządu Pan Pikto.

Związek Firm Public Relations powstał w 2000 r. jako reprezentacja branży profesjonalnych usług Public Relations w Polsce. Zrzesza wiodące agencje PR. Jest członkiem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Międzynarodowej Organizacji Konsultantów do Spraw Komunikacji oraz Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Radosław Tarczyński przeszedł z Eskimi do Veovee
Na początku kwietnia br. do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński i objąłnowo utworzone stanowisko Businness Development Directora.
24.05.24, 17:35
| reklama & PR » informacje
Gotuj w domu jak w restauracji. Lubella promuje makarony
Lubella ruszyła z komunikacją digitalową makaronów klasycznych pod hasłem „Gotuj w domu jak w restauracji”. W swojej najnowszej kampanii marka pokazuje, że pierwszym krokiem do otwarcia domowej restauracji jest otwarcie paczki makaronu Lubella. 
24.05.24, 13:18
| reklama & PR » ludzie
Karolina Migdał-Koleśnikow awansowała w Walter Herz
Firma doradcza Walter Herz awansowała Karolinę Migdał-Koleśnikow w zespole Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Sales & Marketing Director.
24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy