20.01.22, 17:00

Rozgłośnie Grupy Radiowej Agory grają dla WOŚP

Rozgłośnie Grupy Radiowej Agory grają dla WOŚP
fot.: materiały prasowe

W 2022 r. radiostacje Agory włączyły się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach wsparcia 30. finału akcji, który nastąpi 30 stycznia br., Radio TOK FM wystawiło na aukcję, m.in. 100-letni dostęp do swoich podcastów oraz możliwość udziału w audycjach i odcinku cyklu podcastowego. Natomiast Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio uruchamiają e-skarbonki na wpłaty od słuchaczy.

Radio TOK FM co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem zachęca wszystkich słuchaczy do udziału w siedmiu licytacjach prowadzonych w serwisie Allegro.pl. Można w nich wygrać, m.in. 100-letni dostęp do wszystkich podcastów i archiwum audycji TOK FM oraz komplet kubków TOK FM z podpisami dziennikarzy stacji. Zwycięzcy aukcji będą mogli również wziąć udział w audycjach TOK FM "Poczytalni", "Między Słowami" i "Poranku Radia TOK FM" oraz w podcaście TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale". Licytacja dotycząca udziału w "Poranku Radia TOK FM" Jacka Żakowskiego zakończy się 30 stycznia 2022 r. Rozstrzygnięcie pozostałych licytacji nastąpi w poniedziałek, 31 stycznia w trakcie audycji "TOK360" na antenie Radia TOK FM.

Stacje muzyczne Grupy Radiowej Agory będą zbierać wpłaty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do specjalnych skarbonek - eSkarbonki to wirtualne puszki WOŚP. Już teraz słuchacze mogą przekazywać pieniądze do puszek Radia Pogoda i Rock Radia, natomiast zbiórka Radia Złote Przeboje rozpocznie się w poniedziałek, 24 stycznia. Oprócz tego zespół Rock Radia postanowił rzucić wyzwanie słuchaczom. Jeśli w skarbonce stacji znajdzie się 2 tys. zł, to gospodarz porannego programu "Powstanie Rock Radia" Jan Bajor Bajorek na oczach wszystkich zgoli swoją brodę. O wirtualnych skarbonkach i 30. Finale WOŚP wszystkie rozgłośnie będą przypominać swoim odbiorcom w codziennych programach antenowych i na profilach w mediach społecznościowych.

30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia br. Jego hasłem jest "Przejrzyj na oczy" - WOŚP wesprze tym razem standardy diagnostyki oraz leczenia wzroku dzieci. Około 120 tys. wolontariuszy w niemal 1700 sztabach będzie zbierało środki na wsparcie polskich szpitali i ośrodków medycznych. 

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska najchętniej słuchana, duży spadek Radia Pogoda
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (sieci radiowe).
13.06.24, 19:00
| radio » informacje
XXVII edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Organizatorzy podwyższyli granicę wieku uczestników
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia organizuje XXVII edycję Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, który jest skierowany do twórców, którzy nie ukończyli 40. roku życia. Celem przyznawanego stypendium jest zapewnienie warunków twórczego rozwoju młodym reportażystom radiowym.
13.06.24, 16:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nie do wiary. 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
15 czerwca br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest hasło: „Nie do Wiary!”. 
13.06.24, 11:42
| radio » informacje
Relacje z EURO 24 w Radiu Zet i TOK FM
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecze polskiej reprezentacji będą relacjonować Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł z Radia ZET oraz Przemysław Pozowski i Michał Waszkiewicz z TOK FM.
12.06.24, 16:00
| radio » ludzie | reklama & PR » ludzie
10 osób awansuje w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało dziesięć osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
12.06.24, 08:30
| radio » informacje
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek w zespole Radia Nowy Świat
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do zespołu Radia Nowy Świat . Barciś pojawi się pierwszy raz na antenie 13 czerwca o godz. 14.00. Z kolei Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o godz. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
12.06.24, 06:30
| radio » ludzie
Wielki powrót do Polskiego Radia. Janusz Deblessem w Studiu Reportażu i Dokumentu PR
Janusz Deblessem rozpoczął pracę w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Po trzech latach dziennikarz wraca do Polskiego Radia.
11.06.24, 14:32
| radio » informacje
Nowe podcasty od Czwórki w ofercie Polskiego Radia
Podcasty „Jamrozek wrażliwie” Kuby Jamrozka, „Nie ma lekko” Kamila Jasieńskiego , „Rejon ruchu” Piotra Galusa debiutują w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
11.06.24, 10:13
| radio » badania rynku
Radio Zet z dużym skokiem słuchalności. RMF FM liderem
Radio Zet osiągnęło największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.06.24, 13:12
| radio » informacje
RMF FM wysyła na Euro 2024 siedmioosobową ekipę
Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz aż siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.