18.01.22, 21:00

Natalia Sikora ponownie zagra w Trójce

Natalia Sikora na scenie, fot.: mat. promocyjne / Sławomir Potocki

23 stycznia br., Natalia Sikora wystąpi w studiu im. Agnieszki Osieckiej, by wraz z towarzyszącym jej zespołem Voodoo Dog zaprezentować porcję klasycznego rocka z domieszką bluesa, soulu i metalu. Początek wydarzenia o godz. 19.05.

Sikorę po zwycięstwie w programie „The Voice of Poland” w 2013 r. zaczęto nazywać polską Janis Joplin – nie przypadkiem, bo jednym z najjaśniejszych punktów drugiej edycji talent show było brawurowe wykonanie przez nią utworu „Cry Baby” z repertuaru słynnej Amerykanki. Dziewięć lat później Natalia Sikora nie musi być już do nikogo porównywana, bo zapracowała sobie na własne nazwisko i mocną pozycję na polskiej scenie muzycznej.

Żywiołowy wokal Natalii, w połączeniu z mieszanką rocka, bluesa, soulu i metalu, najlepiej sprawdza się podczas występów na żywo. Podczas koncertu w Trójce, odbywającego się pod hasłem „You Know Me”, wokalistka wykona utwory z dwóch ostatnich albumów autorskich: wydanego w 2019 r. „Ailatan” oraz ubiegłorocznego „Voodoo Dog”. Na scenie będzie jej towarzyszył zespół w składzie: Paulina Sołtan (bas), Maciej Piskulski (perkusja) oraz Jacek Talaga (gitara).

Artystka już po raz czwarty zaśpiewa na scenie im. Agnieszki Osieckiej. Jeden z jej występów, wypełniony w całości coverami piosenek Janis Joplin, został wydany w 2016 r. na płycie „Buried Alive in the Blues”.

Koncert Natalii Sikory w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się w niedzielę, 23 stycznia, o godz. 19.05. Transmisja odbędzie się na antenie Trójki oraz w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube stacji i na stronie internetowej stacji. Koncert odbędzie się z udziałem publiczności, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.