31.12.21, 02:00

Sylwestrowa noc w TV

Fot.: Pixabay, licencja otwarta

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Stacje TV przygotowały dla swoich widzów wiele atrakcji oraz propozycji filmowych. Począwszy od sylwestrowych koncertów, kończąc na komediach romantycznych.

W sylwestrową noc TVP1 o godz. 20:20 wyemituje komedie sensacyjną „Wybuchowa para”. W rola głównych widzowie będą mogli zobaczyć Cameron Diaz i Toma Cruisa. Następnie o godz. 22:20 stacja wyemituje thriller „Ślepy traf” Brada Furmana, w którym wystąpili Ben Affleck oraz Justin Timberlake.

Tegoroczny „Sylwestra Marzeń z Dwójką” odbędzie się w Zakopanem, na Wielkiej Krokwi. Na scenie wystąpią, m.in.: Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka, Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz. Gwiazdą wieczoru będzie Julio Iglesias Junior - syn Julio Iglesiasa oraz brat Enrique Iglesiasa. Widowisko muzyczne rozpocznie się o godz. 20:00 w TVP2.

Polsat natomiast zaprasza na „Sylwester Szczęścia”, który poprowadzą Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Do grona artystów występujących na scenie należy, m.in.: Bajm, Doda, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Enej oraz Paweł Domagała. Gwiazdą sylwestrowego wieczoru będzie rumuński zespół muzyczny Akcent. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 w Polsacie.

Stacja TVN w tym roku nie organizuje koncertu sylwestrowego w Warszawie. W zamian wyemituje o godz. 20:00 polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”. W filmie wystąpili Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki. O godz. 22:00 widzowie będą mogli zobaczyć również „Listy do M. II”. 

W TVN24 o godz. 22:00 wyemituje specjalne wydanie magazynu „Szkło kontaktowe”. Z kolei w ofercie TVN7 o godz. 20:00 będzie czekać na widzów komedia romantyczna „Raj dla par”, następnie o 22:25 będzie można zobaczyć Kate Winslet i Cameron Diaz w filmie „Holiday”.

W sylwestrową noc nie zabraknie również polskich komedii. Stacja TV Puls o godz. 20:00 wyemituje film „Zenek”, a o godz. 22:00 produkcję „Sztos 2”, w której wystąpili Cezary Pazura, Borys Szyc oraz Bogusław Linda.

Stopklatka pokaże australijsko-amerykański melodramat „Wielki Gatsby” w reżyserii Baza Luhrmanna. Film opowiada miłosną historię milionera Jaya Gatsbiego i Daisy, z którą w przeszłości został rozdzielony.

Stacja TV4 o godz. 20:00 wyemituje program „Gwiazdy kabaretu” z udziałem artystów polskiej sceny kabaretowej. W studiu wystąpią, m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Ani Mru-Mru.

Swój koncert  „Dyskoteka gra – największy sylwester disco!” organizują również stacje Polo TV oraz Disco Polo Music o godz. 19:30. Na scenie pojawią się, m.in.: After Party, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Top Girls. Z kolei 4Fun TV o godz. 20:00 ruszy „Sylwester w 4Fun TV”.

Większość stacji tematycznych nie emituje specjalnych programów na sylwestrowy wieczór.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy