06.11.21, 23:00
Nowości w ramówce Antena HD
16 października br. ruszyła nowa ramówka kanału Antena HD wzbogacona o nowe programy, głównie z gatunku docu-reality.
Wśród nowości pojawiła się seria dokumentalna „Legendy Opery” (premiera w polskiej telewizji). Seria przedstawiająca sylwetki i karierę największych śpiewaków operowych naszych czasów, m.in. Luciano Pavarottiego, Andrea Bocelli, Enrico Caruso, Marii Callas, Placido Domingo, Jessye Norman, Jose Carrerasa. Gospodarzem i narratorem jest australijska/amerykańska sopranistka operowa, Danielle de Niese. Każdy odcinek, kręcony w Wielkiej Brytanii i we Włoszech, zawiera historyczne archiwa, najważniejsze spektakle oraz wypowiedzi artystów, krytyków i reżyserów. Cykl emitowany jest od poniedziałku do środy oraz w soboty o godz. 12.05. Kolejną nowością jest dokument „Hitler i Niemcy: Chora namiętność” emitowany w niedziele o godz. 21.45.
W ofercie stacji pojawiły się serie typu docu-reality. Pierwszą propozycją stacji są „Handlarze Antyków” (premiera w polskiej TV, poniedziałek-środa o 12:55, czwartek-piątek o 13:10) w której trzech ekspertów od antyków odwiedza dom rodzinny bohaterów i sprawdza, co interesującego posiadają jego mieszkańcy. Kolejną nowością są „Ekstremalni handlarze” (premiera w polskiej TV, emisja: niedziela o 15:00 i 22:40) w której dwóch profesjonalnych handlarzy rywalizuje o jak największy zysk osiągnięty przy sprzedaży przedmiotów kupowanych na aukcjach. W ramówce pojawił się także „Militarny lombard” (premiera w polskiej TV, emisja w niedziele o godz. 20.50). Seria pokazuje zupełnie inne spojrzenie na biznes lombardowy, skupiając się niemal wyłącznie na broni i sprzęcie wojskowym.
W ofercie pojawiła się także seria podróżnicza „Na lodowym szlaku” (emisja w soboty o 17:40, poniedziałek-środa 17:40), „Drogi śmierci” (emisja: niedziela o 18:05, czwartek-piątek 17:40), „Tajne aukcje magazynowe” (emisja: niedziela o 19:55).
Konferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze