07.06.21, 18:00

Onet Sport i Przegląd Sportowy ze specjalnymi programami oraz dodatkami na EURO 2020 i Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Zapowiedź specjalnych propozycji RASP
Fot.: materiały prasowe

Program „Misja Euro”, stałe studia meczowe, codzienny „Euroraport”, „Przegląd Kadr”, cykl redakcyjny „Korzenie Kadry”, a także „Skarb Kibica” będący dodatkiem do „Przeglądu Sportowego” i „Faktu” – to oferta programowa Ringier Axel Springer Polska na czas nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2020.

Emitowaną od 11 czerwca codziennie o godz. 10.30 „Misję Euro” poprowadzą Łukasz Wiśniowski i Krzysztof Marciniak. W programie w roli ekspertów pojawią się piłkarze reprezentacji Polski: Tomasz Frankowski, Marek Citko, oraz Roman Kosecki i Jacek Ziober. Nie zabraknie również rozmów z innymi gośćmi, nie tylko ze świata futbolu. Program będzie emitowany na żywo na stronie głównej Onet.pl, na Facebooku Onetu Sport i Przeglądu Sportowego oraz na Youtube "Przeglądu Sportowego".

Kolejną propozycją programową przygotowywaną z okazji Euro 2020 są studia meczowe emitowane przy okazji każdego meczu Polaków. Pierwsze studio meczowe pojawi się w Onecie 14 czerwca przy meczu ze Słowacją (mecz o godz. 18:00) w godzinach 17:30 - 18:00 i 20:00 - 20:30, 19 czerwca przy meczu z Hiszpanią (mecz o godz. 21:00) w godzinach 20:30 - 21:00 i 23:00 - 23:30, 23 czerwca przy meczu ze Szwecją (mecz o godz. 18:00) w godzinach 17:30 - 18:00 i 20:00 - 20:30. Ekspertami w programie będą stali eksperci „Misji Euro”: Roman Kosecki, Tomasz Frankowski i Marek Citko.

„Euroraport” będzie z kolei codziennym, kilkunastominutowym programem na żywo nadawanym z Sopotu, czyli z bazy reprezentacji Polski. Program będzie realizowany od 10 czerwca do finału Euro 11 lipca o godzinie 20:00 i pojawi się na SG Onetu, FB i YT Onet Sportu i Przeglądu Sportowego. Wyjątkowo w dni meczów reprezentacji Polski „Euroraport” będzie realizowany wcześniej. Poprowadzą go wysłannicy Onetu Sport i Przeglądu Sportowego na Euro: Izabela Koprowiak, Robert Błoński, Mateusz Janiak i Dariusz Dobek. W studiu nie zabraknie zaproszonych do programu znanych gości.

W cyklu reportaży „Korzenie Kadry” redakcja pokaże, jak rodziła się polska reprezentacja. Dziennikarze Onetu Sport i „Przeglądu Sportowego” przedstawią sylwetki kadrowiczów, ruszą też portugalskim szlakiem Paulo Sousy. Porozmawiają z ich rodzinami i przyjaciółmi, pokażą miejscowości, w których wychowali się reprezentanci oraz trener. Widzowie będą mogli poznać korzenie, m.in. Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Kamila Glika, Piotra Zielińskiego, Macieja Rybusa, Jana Bednarka, Kamila Jóźwiaka, Michała Helika. Cykl będzie publikowany od 11 czerwca w Onecie Sport i „Przeglądzie Sportowym”.

W serwisie PrzegladSportowy.pl ruchomy czas emisji będzie miał program „Przegląd Kadr”, w którym dziennikarze będą oceniać szanse poszczególnych zespołów, relacjonować najważniejsze wydarzenia oraz analizować sytuacje w grupach.

Z okazji Euro 2020 redakcja "Przeglądu Sportowego" przygotowała także dodatki specjalne, a także dodatkowe wydanie „Skarbu Kibica”. 10 czerwca dodatkiem do PS będzie terminarz na ścianę EURO 2020. Dzień później wraz z „Przeglądem Sportowym” i „Faktem” ukaże się Skarb Kibica EURO 2020.

Piątkowe wydanie wraz ze Skarbem Kibica będzie dostępne również w aplikacji oraz dla subskrybentów przegladsportowy.pl i Mediaklub.pl. Redaktorami prowadzącymi dodatku są Marcin Dobosz i Maciej Szmigielski, a za jego przygotowanie graficzne odpowiada Cezary Piotrowski.

Komentarze

Powiązane

12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.06.24, 16:30
| prasa » informacje
Dwudzieste wydanie magazynu Omnibus Wakacyjny Polityki
Po raz 20.na rynku ukaże się „Omnibus Wakacyjny Polityki”, czyli letnie wydanie specjalne dla osób lubiących umysłowe rozrywki.
10.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
08.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 8 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 8 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
07.06.24, 07:30
| prasa » informacje
Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa
World Association of News Publishers, to największa organizacja mediowa na świecie. W czasie 75. Światowego Kongresu Mediów Informacyjnych w Kopenhadze WAN-IFRA ogłosiła, że kolejne wydarzenie odbędzie się w maju 2025 r. w Polsce – miastem-gospodarzem wydarzenia będzie Kraków, a jego partnerem – Grupa Agora. 
07.06.24, 06:00
| prasa » informacje
Historyczna decyzja Polska Press Grupa. Kurier Lubelski będzie ukazywać się tylko trzy razy w tygodniu
Od 1 lipca br. „Kurier Lubelski” (Polska Press Grupa) zmienia swój cykl wydawniczy. Gazeta będzie ukazywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Nowe wydania będą dostępne w sprzedaży przez cały tydzień. Redakcja stawiać będzie teraz przede wszystkim na rozwój serwisu kurierlubelski.pl.
07.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 7 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 7 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
06.06.24, 10:24
| prasa » informacje
Daniel Obajtek przegrywa w sądzie z Onetem. Były szef Orlenu pozwał portal w trybie wyborczym
Onet wygrał w trybie wyborczym z Danielem Obajtkiem – poinformował portal Onet.pl. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na europosła pozwał serwis za jeden z artykułów. Orzeczenie nie jest prawomocne.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.