07.04.21, 14:19

Wiosenna ramówka Onetu w formacie wideo i audio

Logo Onetu
Fot.: materiały prasowe

Onet kontynuuje produkcję kontentu wideo. W wiosennej ofercie portalu znajdą się dobrze znane produkcje, a także m.in. programy sportowe „Misja Euro” i „Misja Tokio” oraz nowe wydania „Onet Rano Gość Specjalny”.

W wiosennej ofercie Onetu widzowie znajdą programy zarówno wideo, jak i audio, realizowane przez Onet we współpracy markami należącymi do Ringier Axel Springer Polska.

„Onet Rano” oraz „Onet Rano #WIEM” to codzienny program, który emitowany jest niemal od pięciu lar. Audycja jest emitowana na żywo od poniedziałku do piątku od godz. 7.55 i jest prowadzona przez Bartosza Węglarczyka, Janusza Schwertnera, Beatę Tadlę, Iwonę Kutynę, Tomasza Sekielskiego oraz Odetę Moro. Po sukcesie wprowadzonego jesienią „Onet Rano od Kuchni”, wiosenne wydania „Onet Rano” zostaną wydłużone o kolejne bloki programowe. Wśród nowości pojawi się m.in. blok „Zdrowie Rano”, „Onet Rano Finansowo” oraz podróżniczy Onet Rano - Na Weekend”. Wiosną powrócą weekendowe wydania „Onet Rano Gość Specjalny” z gośćmi, którzy raz w miesiącu przejmą stery programu i stworzą wyjątkową autorską koncepcję „Onet Rano”.

W każdy poniedziałek pasmo magazynowe Onetu otwiera Mateusz Borek oraz Tomasz Smokowski „Misją futbol”, programem sportowym, w którym dziennikarze sportowi oceniają mecze, grę poszczególnych zespołów i decyzje trenerów. Nowe odcinki formatu emitowane będą w poniedziałki o godz. 10.30. Wśród propozycji sportowych na najbliższy sezon znalazł się emitowany w okresie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej program pt. „Misja Euro”, a także - w czasie Igrzysk Olimpijskich - „Misja Tokio”. Uzupełnieniem codziennych transmisji, relacji i okołomeczowych komentarzy, którymi na przełomie czerwca i lipca będzie żyła cała Polska i Europa, ma być „Borek na Euro”, czyli Euro 2020 oczami Mateusza Borka. W programie pojawi się m.in. quiz dla widzów.

Mistrzostwa Euro 2020 zyskają w Onecie również kulinarną odsłonę. W programie „Smaki Euro” zaproszony do współpracy kucharz przygotuje potrawy charakterystyczne dla danego miasta lub państwa i podzieli się wiedzą o kulinarnych smakach gospodarzy turnieju.

W wiosennej ofercie programowej znalazły się także nowe programy o tematyce poradnikowej, ekologicznej, biznesowej i motoryzacyjnej. Wśród programów poradnikowych, znajdzie się powstający we współpracy z firmą Karcher „Ogród marzeń”, w którym właściciele ogrodów otrzymają porady. Nowy program „Tata testuje” ma wspierać odpowiedzialne decyzje zakupowe rodziców, którzy chcą zapanować nad domowym budżetem. Pojawią się w nim testy różnorodnych produktów i gadżetów ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa i trwałości. W programie „10 sposobów na nowe życie” widzowie otrzymają 10 krótkich rad od 10 osób, które podzielą się swoim przepisem na dobry dzień oraz refleksją na spełnione życie. Program „Uwaga: szczeniak”, zawiera garść rad dla miłośników psów, a prowadzący, Karol Kosiorowski, mierzy się z wyzwaniem, jakim jest posiadanie nowego członka rodziny w postaci szczeniaka.

Wśród programów o tematyce ekologicznej znajdą się nowe odcinki „Klimatovloga”, a także „17 kroków do uratowania świata”, format wideo realizowany z NOIZZ, bazujący na 17 celach zrównoważonego rozwoju ONZ. W ramach serii Onet on Tour pojawi się cykl „Ratujemy Planetę”, w którym w relacjach z wyjazdów do różnych krajów prowadzący ze swoimi gośćmi będą odkrywać, jak inne kraje radzą sobie z różnymi sposobami na ratowanie świata przed katastrofą ekologiczną.

Wśród propozycji motoryzacyjnych wiosną znajdzie się weekendowy program o nowinach ze świata motoryzacji „AutoŚwiat”, a także „Skoda Safety Experience” o doskonaleniu jazdy i bezpieczeństwie za kierownicą.

W każdą środę emitowany będzie program „In Business”, w którym Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska, rozmawia z prezesami i właścicielami największych firm o trendach w biznesie i kierunkach zmian w gospodarce.

Wiosną w Onecie bez zmian będą się pojawiać nowe odcinki znanych programów. W każdy piątek o godz. 10.30 jest nadawany program Katarzyny Janowskiej pt. „Rezerwacja” w którym znajdzie się przegląd wydarzeń kulturalnych oraz rekomendacje co wybrać z oferty premier filmów, spektakli, koncertów, książek czy festiwali.

W każdą środę jest kontynuowany program Małgorzaty Ohme pt. „Onet w domu”, w którym w domowej przestrzeni, prowadząca porozmawia ze swoimi gośćmi, m.in. o psychologii, życiu, gotowaniu, zabawie, wolnym czasie, rodzinie, trendach oraz sprawach bieżących, czyli o wszystkim tym, co jest bliskie ludziom i ich codziennemu życiu.

Dostępny jest już pierwszy odcinek nowego sezonu podróżniczego projektu „Pasja w podróży”, w którym prowadząca Odeta Moro zabiera widzów w podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski. Na projekt „Pasja w podróży” składają się wideoreportaże, podcasty i galerie zdjęć, a także artykuły i materiały making-of.

Od poniedziałku do piątku o godz. 13.00 w Onecie bez zmian emitowane jest pasmo publicystyczne – „Opinie”, w którym dziennikarze pytają polityków, komentatorów i ekspertów o aktualne sprawy polityczne i społeczne. Programy w paśmie „Opinie” prowadzą: Eliza Michalik, Renata Kim, Andrzej Stankiewicz i Andrzej Gajcy oraz Kamil Dziubka, dziennikarz Onetu, który niedawno dołączył do grona prowadzących.

Wśród wiosennych nowości ważną pozycję mają zajmować produkcje podcastowe. W ofercie audio użytkownicy znajdą wkrótce kolejne nowe programy, a wśród nich: „Rozmowy ze śmiercią” Ewy Ewart, „Borek na ostro” Mateusza Borka, „Marcin i Tatowie” Marcina Mellera, „Żużel bez cenzury” Władysława Golloba, „Zdrowotok” podcast Wojciecha Jagielskiego o zdrowiu oraz nowe odcinki sportowego podcastu „Ofensywni” Piotra Wołosika i Łukasza Olkowicza”.

Komentarze

Powiązane

13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
05.09.23, 15:00
| internet » ludzie
Łukasz Szymak dołącza do Zarządu MZN Property SA oraz Grupy Morizon-Gratka
Z początkiem 2024 r. Łukasz Szymak obejmie funkcję CEO MZN Property SA oraz CEO Grupy Morizon-Gratka, a dotychczas pełniący te obowiązki Jarosław Święcicki przejdzie do rady nadzorczej MZN Property SA. W okresie przejściowym od 1 września br. Szymak będzie pełnił funkcję COO (dyrektora operacyjnego) obu spółek.
05.09.23, 10:01
| internet » informacje
Stan wyjątkowy na wybory. Będą dwie premiery tygodniowo
Od 5 września br. „Stan Wyjątkowy” będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Premiery będą się odbywać na stronie głównej Onetu we wtorki o godz. 19:00, w soboty o godz. 20:00 i będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Podcast będzie dostępny również w aplikacji Onet Audio.
04.09.23, 17:45
| internet » ludzie
Paweł Pawłowski przechodzi z RMF FM do Wirtualnej Polski
Od września br. do zespołu prowadzących Telewizji WP i programów wideo Wirtualnej Polski dołączył Paweł Pawłowski. Dziennikarz poprowadzi, m.in. programy publicystyczne i newsowe - "Tłit", "Newsroom" i "WP News".
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.