25.03.21, 06:00

Mecz Extra z Przeglądem Sportowym, a w piątek dodatek o nowym sezonie F1

Okładka dodatku
Fot.: materiały prasowe

W czwartek, 25 marca br., razem z „Przeglądem Sportowym” ukaże się 16-stronicowy dodatek pt. „Mecz Extra”, w którym kibice piłki nożnej znajdą ciekawostki o reprezentacji Polski, a także o najbliższym rywalu, czyli o Węgrach.

To dla nas szczególny tydzień i historyczne, bo pierwsze w czasach pandemii eliminacje do najważniejszej imprezy piłkarskiej. Czytelnikom mamy do zaproponowania m.in. węgiersko-polski alfabet byłego prezesa PZPN Michała Listkiewicza, z wykształcenia hungarysty, wywiad z Pawłem Dawidowiczem, wracającym do reprezentacji po długiej przerwie, analizę, czy nowy selekcjoner Paulo Sousa wykorzysta dla reprezentacji potencjał Piotra Zielińskiego, sylwetkę debiutanta Rafała Augustyniaka, czy historię Williego Orbana, który gra dla Węgier, a mógł dla Polski” – zapowiada Marcin Dobosz, zastępca kierownika działu piłkarskiego i dodaje, że w głównym wydaniu nie zabraknie korespondencji dziennikarza „PS” z Budapesztu.

„Przegląd Sportowy” wraz z 16-stronicowym dodatkiem „Mecz Extra” w cenie 3,90 będzie dostępny w punktach sprzedaży.

Z kolei 26 marca razem z „Przeglądem Sportowym” ukaże się dodatek wprowadzający w nowy sezon Formuły 1. „Przed nami sezon, w którym może paść rekord największej legendy Formuły 1 Michaela Schumachera. Lewis Hamilton jedzie po ósmy tytuł mistrza świata, a my wprowadzamy w ten sezon królowej sportów motorowych specjalnym, piątkowym dodatkiem do „Przeglądu Sportowego”. Przedstawiamy wszystkie zespoły i opisujemy wszystkie tory, na których pojawi się F1. Specjalnie dla nas mistrzostwa świata 2021 zapowie Robert Kubica, a o swojej historii w zespole F1 opowie inżynier Magdalena Miś” – mówi Aldona Marciniak, redaktor prowadząca dodatku.

„Przegląd Sportowy” wraz z dodatkiem w cenie 3,90 będzie dostępny w punktach sprzedaży, a także na Mediaklub.pl oraz Przegladsportowy.pl.

Komentarze

Powiązane

12.06.24, 09:53
| prasa » ludzie
Dziennik Zachodni, Gazeta Współczesna, Kurier Poranny i Kurier Lubelski. Nowi redaktorzy naczelni serwisów i tytułów Polska Press Grupy
Polska Press Grupa kontynuuje zmiany na stanowiskach redaktorów naczelnych. Tym razem, w ramach rekrutacji, wyłonionych zostało trzech szefów redakcji, którzy pokierują czterema serwisami i tytułami należącymi do spółki.
12.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.06.24, 16:30
| prasa » informacje
Dwudzieste wydanie magazynu Omnibus Wakacyjny Polityki
Po raz 20.na rynku ukaże się „Omnibus Wakacyjny Polityki”, czyli letnie wydanie specjalne dla osób lubiących umysłowe rozrywki.
10.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
08.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 8 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 8 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
07.06.24, 07:30
| prasa » informacje
Światowy Kongres Mediów Informacyjnych WAN-IFRA w 2025 r. zawita do Krakowa
World Association of News Publishers, to największa organizacja mediowa na świecie. W czasie 75. Światowego Kongresu Mediów Informacyjnych w Kopenhadze WAN-IFRA ogłosiła, że kolejne wydarzenie odbędzie się w maju 2025 r. w Polsce – miastem-gospodarzem wydarzenia będzie Kraków, a jego partnerem – Grupa Agora. 
07.06.24, 06:00
| prasa » informacje
Historyczna decyzja Polska Press Grupa. Kurier Lubelski będzie ukazywać się tylko trzy razy w tygodniu
Od 1 lipca br. „Kurier Lubelski” (Polska Press Grupa) zmienia swój cykl wydawniczy. Gazeta będzie ukazywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Nowe wydania będą dostępne w sprzedaży przez cały tydzień. Redakcja stawiać będzie teraz przede wszystkim na rozwój serwisu kurierlubelski.pl.
07.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 7 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 7 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.