18.03.21, 12:10

Delikatność smakuje lepiej. Milka ze świąteczną zabawą

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Na nadchodzące święta Milka przedstawia historię i zaprasza do udziału w wirtualnej zabawie polegającej na poszukiwaniu świątecznych słodkości. Świąteczna gra Milka ma być okazją do tworzenia rodzinnych wspomnień, dzięki którym delikatność smakować będzie jeszcze lepiej.

Głównym wątkiem nowego spotu reklamowego Milka jest zabawa w poszukiwanie wielkanocnych słodkości. W świąteczny poranek pełne entuzjazmu dzieci budzą się, nie mogąc doczekać się poszukiwania czekoladowych jajek i zajączków, skrzętnie ukrytych w ich ogrodzie. Wielkanocnej zabawie bacznie przyglądają się wzruszeni rodzice, którzy czerpią radość ze wspólnie spędzanych chwil. Świąteczny spot reklamowy Milka ma inspirować do odkrywania nowych wielkanocnych zwyczajów, dzięki którym możemy tworzyć trwałe wspomnienia. Reklama jest emitowana w TV, na platformach digitalowych oraz w serwisach społecznościowych, jak Facebook i YouTube.

Historia ukazana w naszym najnowszym świątecznym spocie jest silnie osadzona w fundamentach marki Milka. Nową komunikacją wielkanocną chcemy inspirować wszystkich do czerpania radości z chwil, które spędzamy w gronie najbliższych, dzięki czemu umacniamy łączące nas więzi i tworzymy zupełnie nowe i niezapomniane wspomnienia. Poszukiwanie wielkanocnych jajek i zajączków to doskonała zabawa, w którą mogą zaangażować się zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice. To właśnie te drobne aktywności sprawią, że czas spędzony w rodzinnym gronie staje się jeszcze bardziej magiczny” – mówi Maciej Kruszewski, Brand Manager Milka Seasonals, Poland.

By zachęcić Polaków do wielkanocnego poszukiwania słodyczy, Milka stworzyła wirtualną grę, dzięki której internauci będą mogli zabawić się w zbieranie słodkości poukrywanych w swojej najbliższej okolicy, ale bez konieczności wychodzenia z domu. To wszystko dzięki wykorzystaniu map Google, które stały się planszą tej gry. W zabawie uwzględniony został również element edukacyjny: każdy zajączek skrywa ciekawostkę świąteczną poświęconą polskiej tradycji wielkanocnej lub świątecznym zwyczajom obchodzonych w innych krajach. Gra będzie dostępna na urządzeniach mobilnych od 18 marca br.

Globalnie wielkanocna kampania Milka została opracowana przez Ogilvy Germany i Scholz & Friends Hamburg. Za pomysł oraz realizację aktywacji konsumenckiej w Polsce odpowiada agencja Ogilvy Polska. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare a aktywnościami w mediach społecznościowych agencja Liquid Thread.

Komentarze

Powiązane

13.04.24, 12:56
| reklama & PR » ludzie
Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC
Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.
13.04.24, 08:34
| reklama & PR » informacje
Kappahl będzie współpracować z Creative Brand Stories
Kappahl, skandynawska sieć modowa, powierza obsługę swoich działań public relations grupie Creative Brand Stories.
12.04.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Mateusz Stępniak przechodzi z Horex.pl do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączył Mateusz Stępniak, który objął stanowisko Content Specialist.
12.04.24, 17:20
| reklama & PR » informacje
first aid communication team obsługuje Ørsted
first aid communication team od lutego br. odpowiada za doradztwo i realizację działań public relations w zakresie komunikacji korporacyjnej dla Ørsted w Polsce, globalnego lidera w morskiej energetyce wiatrowej.
12.04.24, 08:35
| reklama & PR » informacje
Grupa OEX przejęła Loyalty Point i jej spółki zależne
10 kwietnia br. sfinalizowano transakcję, w wyniku której OEX S.A. nabyła 56,6 proc. udziałów w spółce Loyalty Point tworzącej wraz ze swoimi spółkami zależnymi Grupę Data Science House.
12.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Neo Energy Group klientem Beyond Public Relations
Agencja Beyond Public Relations rozpoczęła współpracę z Neo Energy Group działającą na rynku odnawialnych źródeł energii. To pierwsza umowa firmy z agencją PR.
11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy