16.03.21, 19:37

Opiekunowie opiekunom. Marka TENA udostępniła platformę do wspierania opiekunów

Marka TENA z platformą do wspierania opiekunów
Fot.: materiały prasowe

Marka TENA (Essita) stworzyła platformę wymiany doświadczeń i wiedzy na temat opiekunów zajmującymi się bliskimi wymagającymi stałej opieki, starszymi lub przewlekle chorymi. Polska jest pierwszym rynkiem, na którym powstała ta inicjatywa TENY. Za koncept i realizację projektu odpowiadają agencje z Publicis Groupe: Zenith, LiquidThread, Performics oraz agencja BBDO Warszawa.

Opiekunowie Opiekunom to grupa na Facebooku, stworzona przez opiekunów i dla opiekunów, dająca dostęp do specjalistycznej wiedzy. To społeczność, która ma łączyć ekspertów i profesjonalistów z osobami zajmującymi się bliskimi wymagającymi stałej opieki i troski, starszymi lub przewlekle chorymi. Powstała, by mogli oni dzielić się doświadczeniami i wzajemnie się od siebie uczyć, znaleźć wsparcie i porady, którym mogą zaufać, poczuć, że ich poświęcenie, osiągnięcia, frustracje i radości są rozumiane, a także mieć miejsce, które daje poczucie wspólnoty w wysiłku.

Do #OpiekunowieOpiekunom może dołączyć każda osoba, kto chciałby dzielić się doświadczeniami opiekowania się bliskimi, wspierać się i wymieniać informacjami z tego obszaru. TENA wspiera grupę wykorzystując swoje materiały edukacyjne i doświadczenie. Marka ma przygotowywać i udostępniać tematyczne live’y, rozmowy i materiały, które powstają we współpracy z grupą ekspertów. Celem inicjatywy marki TENA jest niesienie pomocy i wspieranie dobrostanu wykonujących niełatwy zawód opiekuna.

Polska jest pierwszym pilotażowym rynkiem, na którym powstał projekt #OpiekunowieOpiekunom. TENA planuje wdrożenie platformy też na innych rynkach. Projekt realizują agencje Publicis Groupe (Zenith, LiquidThread, Performics) oraz agencja BBDO Warszawa. Pomysł i strategię komunikacji marki wypracowały agencje Zenith i BBDO Warszawa. Agencja digitalowo-contentowa LiquidThread odpowiada za wdrożenie, założenia funkcjonowania grupy, prowadzenie i moderowanie, a Performics za wsparcie mediowe. BBDO Warszawa opracowuje też content, kreacje dla grupy, odpowiadała za założenia jej funkcjonowania i dobór ekspertów.

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 22:52
| reklama & PR » informacje
Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 
11.04.24, 18:45
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Jankowski w zespole agencji Ancymony
Do agencji Ancymony dołączył Łukasz Jankowski, który objął stanowisko senior art director & motion designer.
11.04.24, 17:30
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Kubiak przechodzi z Lens That do Altavia Kamikaze + K2
Do zespołu kreacji agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Magdalena Kubiak, która objęła stanowisko Junior Art Director.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Euro-zet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Arena Media prowadzi kampanię radiową dla marki Xella
W ramach wygranego przetargu, agencja Arena Media odpowiada za przeprowadzenie kampanii reklamowej dla marki Ytong z portfolio firmy Xella, działającej w sektorze materiałów budowlanych i izolacyjnych.
11.04.24, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Patrycja Bednarek w zespole Performics. Przechodzi z Empiku
Patrycja Bednarek zasila szeregi agencji marketingu efektywnościowego Performics (Publicis Groupe) i objęła stanowisko Head of Marketing Automation. 
10.04.24, 12:14
| reklama & PR » informacje
Republika Smakoszy klientem Instytutu Publico
Do grona klientów Instytutu Publico dołączyła Republika Smakoszy – ogólnopolska firma dostarczająca catering dietetyczny, której ambasadorką jest była zawodniczka MMA, mistrzyni UFC – Joanna Jędrzejczyk.
10.04.24, 10:55
| reklama & PR » informacje
Fundacja Polska Bezgotówkowa komunikuje korzyści płynące z przystąpienia do Programu Polska Bezgotówkowa
Polska Bezgotówkowa rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiej kampanii informującej o korzyściach płynących z przystąpienia do jej flagowego Programu Polska Bezgotówkowa. Od 2 kwietnia br. w wybranych stacjach TV emitowany jest spot reklamowy, w którym udział wzięli polscy przedsiębiorcy – rzeczywiści beneficjenci Programu Fundacji. 
10.04.24, 09:18
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Sito awansuje w agencji kreatywnej 25wat
Współpracująca od 2020 r. z agencją 25wat, Agnieszka Sito awansowała na stanowisko managing directora.
10.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla EATYX
Nowa marka na polskim rynku, eatyx Hyperfood, dołączyła do grona klientów Streetcom. Agencja realizuje kampanię influencer marketingową z wykorzystaniem nano i mikro influencerów.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy