22.02.21, 09:55

Cztery nowe audycje muzyczne w Radiu 357

Nowe programy w Radiu 357
Fot.: materiały prasowe

Radio 357 rozpoczyna emisje kolejnych audycji. Pasma autorskie wypełnią czas między godz. 22.00 a północą.

Zgodnie z zapowiedziami uruchamiamy kolejne audycje. Po dwóch nowych pasmach publicystycznych nadawanych o godz. 15.00 i 21.00 nadszedł czas na rozbudowanie oferty muzycznej. Uwzględniamy przy tym głosy i reakcje słuchaczy. Staramy się budować ciekawą propozycję, którą trudno znaleźć gdzie indziej” – mówi Katarzyna Pruchnicka, kierująca rozwojem oferty programowej Radia 357.

W nowym paśmie pojawią się cztery audycje autorskie. Dwie z nich poprowadzą Marta Kula i Marta Malinowska z zespołu radia. „To będzie pasmo tworzone przez pasjonatów, a jednocześnie profesjonalistów w swoich muzycznych bajkach. Dla Marty Kuli to pierwsza stała audycja. Słuchacze przyjęli Martę znakomicie, co bardzo nas ucieszyło. Z kolei Marta Malinowska wie wszystko o hip-hopie - od lat najpopularniejszym gatunku muzycznym. Wydłużenie prowadzonej przez nią „Selekcji naturalnej” do dwóch godzin było tylko kwestią czasu” – wyjaśnia Piotr Stelmach, koordynujący brzmienie i muzyczną część oferty Radia 357. „Namówiliśmy do współpracy także Łukasza Dunaja i Bartosza Schmidta, czyli Baascha. Łukasz to autorytet, jeśli chodzi o ciężkie granie. Jest redaktorem naczelnym „Noise Magazine” i autorem między innymi biografii zespołu Rammstein. Baasch to jeden z najbardziej obiecujących producentów, kompozytorów i wykonawców muzyki elektronicznej. Po każdej osobie z tej niezwykłej "czwórki" możemy spodziewać się kapitalnych audycji. Liczę na to, że dla fanów tych brzmień to pasmo szybko stanie się pozycją obowiązkową” - dodaje Stelmach.

W poniedziałki Marta Kula zaproponuje brzmienia z obszaru jazzu, muzyki klasycznej, rocka, poezji śpiewanej i muzyki świata. We wtorek Łukasz Dunaj zaprosi do świata cięższych brzmień – metal, hardcore, punk i „czarna” elektronika. W środę w wydłużonym do dwóch godzin formacie i o nowej porze zadebiutuje audycja Marty Malinowskiej poświęcona hip-hopowi. Z kolei gospodarzem czwartkowego wieczoru będzie Bartosz Schmidt, czyli Baasch.

Na start pasma autorzy audycji wspólnie organizują audycję specjalną. Pojawi się na antenie w poniedziałek, 22 lutego o godz. 22.00. „Będzie to tzw. „soundclash”, czyli swoisty muzyczny dialog autorów. Przy tak różnych muzycznych kierunkach i wrażliwościach prowadzących będzie to na pewno unikatowa propozycja. Bardzo namawiam, żeby zarezerwować ten wieczór i spędzić go z Radiem 357” – mówi Piotr Stelmach.

Nowe audycje w Radiu 357 między 22.00 a 24.00:
Poniedziałek – „Cool Kid Of Jazz” - Marta Kula
Wtorek– „Włącz Ten Hałas” - Łukasz Dunaj
Środa – „Naturalna Selekcja” - Marta Malinowska
Czwartek – „Neurotransmisja” - Baasch (Bartosz Schmidt)

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.