15.02.21, 13:50

Premiera MTV Unplugged Natalia Przybysz już 27 lutego

MTV Unplugged Natalia Przybysz, fot.: Barbara Wadach

W lutym br. na antenie MTV Polska odbędzie się premiera koncertu „MTV Unplugged Natalia Przybysz”. Pełny zapis koncertu dostępny będzie również platformie player.pl. Z kolei album CD oraz LP ukazał się 12 marca br.

Natalia Przybysz to wokalistka, która jest uznawana przez wielu za jeden z najważniejszych, kobiecych głosów na polskiej scenie muzycznej. W grudniu 2020 r. wokalistka dołączyła do grona artystów słynnego na całym świecie muzycznego cyklu „MTV Unplugged”. Podczas koncertu „bez prądu”, artystka wykonała swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Zgodnie z tradycją, na scenie towarzyszyli jej goście specjalni, w tym. m.in. siostra Paulina oraz Hania Rani –pianistka, kompozytorka i wokalistka, której twórczość charakteryzuje nowe podejście do klasycznych formuł muzycznych i instrumentów akustycznych. To właśnie duet z Hanią w utworze „Królowa Śniegu” jest pierwszym singlem promującym album.

Pełny zapis koncertu MTV Unplugged Natalia Przybysz”, który zrealizowany został 19 grudnia ub. r, wyemitowany zostanie na MTV Polska oraz na platformie player.pl. Premiera na antenie stacji została zaplanowana na 27 lutego o godz. 22:00.
Natalia Przybysz na polską scenę muzyczną wkroczyła w duecie z siostrą Pauliną. Ich zespół Sistars dwukrotnie zdobył statuetkę MTV EMA dla „Najlepszego polskiego artysty”. Karierę solową rozpoczęła krążkiem „Maupka Comes Home” wydanym w 2008 r. Dotychczas, ma na koncie sześć albumów. Ostatni, „Jak malować ogień”, ukazał się w październiku ubiegłego roku. Natalia znana jest również ze swojej pozamuzycznej działalności społecznej.

„MTV Unplugged” to cykl koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 r. zespół Jethro Tull, a cały cykl ruszył od 1989 r. W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak: Kayah, Hey, Wilki, Kult, O.S.T.R, Brodka, Bednarek i Kasia Kowalska.

Komentarze

Powiązane

19.04.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP rusza ze współpracą reklamową z Rakuten TV
Biuro Reklamy TVP i Rakuten TV rozpoczynają współpracę w obszarze sprzedaży reklam przy treściach wideo na platformie streamingowej, łączącej usługi TVOD, AVOD oraz kanały FAST. Umowa brokerska obejmuje sprzedaż czasu reklamowego w środowisku AVOD/FAST.
18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy