27.11.20, 13:00

Sukces powraca na rynek w zmienionej formule

Okładka "Sukcesu"
Fot.: materiały prasowe

Premiera nowej, hybrydowej odsłony magazynu „Sukces”, wydawanego przez Gremi Media SA, to duża niespodzianka na polskim rynku prasy w 2020 r. „To nie tylko nawiązanie do cenionego tytułu, ale przede wszystkim nowa, ekskluzywna jakość w kategorii czasopism i serwisów lifestyle’owych” – mówi Andrzej Chojnowski, redaktor prowadzący magazynu „Sukces” i sukces.rp.pl.

Wydanie, które ukazało się 27 listopadabr., to całkowicie odmieniona wersja znanego już na rynku magazynu „Sukces”. „Ten ekskluzywny numer to ukłon w stronę naszych stałych czytelników, ponieważ jest on dostępny wyłącznie dla subskrybentów prenumeraty „Rzeczpospolitej”, zarówno w druku, jak i online” – mówi Jarosław Machocki, członek Zarządu Gremi Media SA. Wydarzenie to jest jednak tylko elementem rozwijającej się platformy lifestyle’owej Gremi Media SA, w skład której wchodzi przede wszystkim serwis sukces.rp.pl. „Papierowy magazyn „Sukces" stanowi uzupełnienie i wartość dodaną dla internetowego sukces.rp.pl. To właśnie tam, na co dzień, publikujemy inspirujące teksty na temat szeroko pojętego stylu życia, koncentrując się na ludziach, zjawiskach, kulturze czy markach premium” – dodaje Machocki.

Redaktorem prowadzącym magazynu „Sukces” i sukces.rp.pl został Andrzej Chojnowski, który od lat związany jest z czasopismami lifestyle’owymi w Polsce. „Pracując nad aktualnym wydaniem oraz kształtem serwisu, chcieliśmy stworzyć coś innego. Sukces.rp.pl, jak i magazyn, to formaty o zupełnie nowym charakterze na polskim rynku. Jednocześnie wpisują się one mocno w globalne trendy wśród najbardziej prestiżowych dzienników biznesowych na świecie, które mając na uwadze specyfikę, oczekiwania i potrzeby czytelników premium, poświęcają coraz więcej miejsca tematyce dotyczącej stylu życia” – mówi Andrzej Chojnowski. W tym kontekście też „Sukces” kierowany jest do prestiżowego odbiorcy, czytelników prasy biznesowej, ludzi wykształconych i dobrze zarabiających, pragnących skupić się nie tylko na pracy, ale także na swoich pasjach i zainteresowaniach.

Do przygotowania 120-stronnicowego, najnowszego wydania specjalnego „Sukcesu”, zaproszeni zostali autorzy znani z serwisu sukces.rp.pl, jak i goście. W piśmie można znaleźć, m.in.: Kary Becker, Mai Chitro, Basi Stareckiej czy Piotra Guszkowskiego oraz ilustracje Anny Halarewicz. Za szatę graficzną tego numeru odpowiedzialna była Karolina Żmijewska, wieloletnia dyrektorka artystyczna polskiej edycji „Harper’s Bazaar”, która zaprojektowała nowy „Sukces” całkowicie od początku. Również logo zmieniło swoją funkcję, obecne jest dużo mniejsze, co ma odzwierciedlać odmieniony charakter magazynu. Na okładce tego wydania wystąpił Michał Kiciński, współtwórca CD Projektu, firmy, która w tym roku wydaje grę, „Cyberpunk 2077”. Rozmowie z Michałem Kicińskim towarzyszy sesja zdjęciowa, autorem zdjęć jest Radek Polak, laureat nagrody Grand Press Photo w 2020 r.

„Sukces” w nowej hybrydowej odsłonie, łączącej wydanie drukowane oraz internetowe, to ekskluzywny magazyn dla prenumeratorów dziennika „Rzeczpospolita”. Czytelnicy papierowej „Rzeczpospolitej” otrzymali go razem z wydaniem z 27 listopada 2020 r. Jest on dostępny także dla wszystkich subskrybentów online oraz na platformie e-kiosk.pl i nexto.pl.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z własnym projektem mediowym podczas EURO 2024
Adam Pawlukiewicz na okres UEFA EURO 2024 rozszerza współpracę z „Przeglądem Sportowym”. Jego analizy ukazują się we wszystkich papierowych wydaniach dziennika w poniedziałki i piątki. Pawlukiewicz relacjonuje także Mistrzostwa Europy za pośrednictwem vlogów i materiałów wideo publikowanych na założonym przez siebie kanale Total Sport.
20.06.24, 14:30
| prasa » informacje
Wyborcza powołała zespół do spraw wzrostu, który odpowiada za strategiczne projekty dla rozwoju serwisu
Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i wizerunku „Wyborczej”.  
20.06.24, 12:30
| prasa » informacje
Wydawnictwo Bauer inauguruje Świat Wiedzy Extra SMART
Na rynku prasowym ukazał się adresowany głównie do młodzieży „Świat Wiedzy Extra SMART” (Wydawnictwo Bauer).
20.06.24, 10:30
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców po raz trzeci. Gazeta Wyborcza ochodzi Światowy Dzień Uchodźców
W czwartek, 20 czerwca br. po raz trzeci ukazała się „Gazeta Uchodźców”. W ten sposób dziennik chce obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Specjalne wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju.
20.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
19.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
18.06.24, 16:00
| prasa » informacje
Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie. Nowy Pomocnik Historyczny Polityki
19 czerwca br. trafi do sprzedaży Pomocnik Historyczny POLITYKI z serii Biografie: „Za króla Sasa, czyli Niemcy na polskim tronie”.
18.06.24, 13:54
| prasa » informacje
Nie żyje Łukasz Lipiński
Redakcja "Polityki" poinformowała, że w wieku 51. lat zmarł dziennikarz Łukasz Lipiński.
18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.