19.11.20, 10:04

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” promuje ofertę prenumeraty

"Parkiet" promuje prenumeratę
Fot.: materiały prasowe

Dziennik „Parkiet” promuje ofertę prenumeraty, która została rozbudowana o elementy ze świata on-line.

18 listopada br. Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, najstarszy dziennik ekonomiczny w kraju, zaprezentował nową ofertę prenumeraty. Jak co roku, przewidziano sześć wydań „Parkietu” w tygodniu. Specjalistyczne i pogłębione informacje finansowe czytelnik będzie mógł znaleźć także w dodatkach, takich jak: „Akademia Parkietu”, czterech poradnikach prawnych, 12 książkach biznesowych czy wynikach finansowych. Z uwagi na obecną sytuację i trudności w korzystaniu z wersji papierowej, wszystkie składowe oferty dostępne są także w wersji elektroniczne.

Redakcja przygotowała dla czytelników również kilka nowości, skrojonych na miarę aktualnych czasów. „Z myślą o obecnej sytuacji, która niewątpliwie zmusiła wszystkich do przejścia do świata on-line, wprowadziliśmy do oferty zupełnie nowe produkty wirtualne. Dzięki nim prenumeratorzy będą mieli dostęp do wiedzy dla profesjonalistów, bez konieczności wychodzenia z domu” – mówi Andrzej Stec, redaktor naczelny Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”.

Redakcja będzie przygotowywać webinaria, e-spotkania i rozmowy z „Mistrzami finansów” – doświadczonymi zarządzającymi, analitykami i maklerami, podczas których istnieje możliwość zadawania pytań. Do oferty dołączyły również e-konferencje, poświęcone aktualnym trendom i wydarzeniom ze świata finansów, takim jak: akcje, obligacje, nieruchomości, fundusze inwestycyjne czy forex (będą to dwa wydarzenia w roku). 

Prezentacji oferty towarzyszy kampania reklamowa, która w swoim przekazie ma podkreślać, że dziennik dostarcza czytelnikom wszystkie najważniejsze informacje z zakresu giełdy, finansów, inwestowania i oszczędzania. Działania marketingowe obejmują, m.in. kampanię na nośnikach outdoorowych z portfolio Cityboard Media, w Internecie: Interia, sieć reklamowa Google oraz w mediach własnych („Rzeczpospolita” i „Parkiet”). Za koncepcję kreatywną, realizację oraz zakup i planowanie mediów odpowiada dział marketingu Gremi Media.

Komentarze

Powiązane

22.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
21.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 21 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 21 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
20.06.24, 21:30
| prasa » informacje
Nowe wydanie Pani Domu "Tarczyca"
19 czerwca br. ukazało się kolejne wydanie magazynu "Pani Domu poradnik" - „Tarczyca” (Wydawnictwo Bauer.) W magazynie czytelnicy mogą znaleźć obszerne kompendium wiedzy na temat choroby Hashimoto wraz z dietą, która łagodzi jej objawy. 
20.06.24, 18:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z własnym projektem mediowym podczas EURO 2024
Adam Pawlukiewicz na okres UEFA EURO 2024 rozszerza współpracę z „Przeglądem Sportowym”. Jego analizy ukazują się we wszystkich papierowych wydaniach dziennika w poniedziałki i piątki. Pawlukiewicz relacjonuje także Mistrzostwa Europy za pośrednictwem vlogów i materiałów wideo publikowanych na założonym przez siebie kanale Total Sport.
20.06.24, 14:30
| prasa » informacje
Wyborcza powołała zespół do spraw wzrostu, który odpowiada za strategiczne projekty dla rozwoju serwisu
Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i wizerunku „Wyborczej”.  
20.06.24, 12:30
| prasa » informacje
Wydawnictwo Bauer inauguruje Świat Wiedzy Extra SMART
Na rynku prasowym ukazał się adresowany głównie do młodzieży „Świat Wiedzy Extra SMART” (Wydawnictwo Bauer).
20.06.24, 10:30
| prasa » informacje
Gazeta Uchodźców po raz trzeci. Gazeta Wyborcza ochodzi Światowy Dzień Uchodźców
W czwartek, 20 czerwca br. po raz trzeci ukazała się „Gazeta Uchodźców”. W ten sposób dziennik chce obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Specjalne wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w naszym kraju.
20.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 20 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
19.06.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.