25.09.20, 09:47

No Limits powraca. Zespół zagra koncert w Trójce

No Limits
Fot.: materiały prasowe

Jedna z najciekawszych polskich grup lat 90. wiosną br. przypomniała o sobie reedycją debiutanckiej płyty „No Movie Soundtrack”. W niedzielę 27 września br. No Limits zagrają piosenki z tego albumu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja wydarzenia odbędzie się na antenie Trójki, a streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia. Początek koncertu o godz. 19.05.

Debiutancki album trójmiejskiego zespołu „No Movie Soundtrack” z 1991 r. powrócił wiosną 2020 r. w zremasterowanej i poszerzonej formie, niemal trzy dekady po premierze – zarówno na CD i płycie winylowej oraz (w wersji cyfrowej) w serwisach streamingowych.

Album ten został nagrany w 1990 r., a ukazał się rok później i – zgodnie z nazwą zespołu – bez ograniczeń łączył wiele inspiracji i stylistyk w jedną, spójną całość. Grupa była wówczas prawdziwym ewenementem polskiej sceny muzycznej: ten radosny, wielowymiarowy i liczący w porywach do jedenastu osób muzyczny kolektyw grał wówczas jak nikt inny w Polsce i prezentował światowy poziom. Potwierdził to ich debiutancki album, którym No Limits przywołali z jednej strony ówczesne nowinki acid-jazzowe i funkowe zza Oceanu (Prince, Miles Davis), z drugiej nawiązali do brytyjskiej fali jazz-soul revival lat 80. (Sade, Everything But the Girl, Style Council, Basia, Matt Bianco).

Z okazji 30. rocznicy powstania płyty zespół postanowił powrócić raz jeszcze na scenę. 27 września No Limits pojawią się w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce w szerokim, ośmioosobowym składzie.

Początek koncertu (bez udziału publiczności) i transmisji na antenie Trójki w niedzielę 27 września od godz. 19.05. Streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz kanale YouTube Polskiego Radia.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.