21.07.20, 13:21

Jarosław Święcicki nowym CEO w spółce Gratka

Jarosław Święcicki
Fot.: materiały prasowe

20 lipca br., Jarosław Święcicki objął stanowisko CEO spółki Gratka. Jacek Makowski, który dotychczas pełnił tę funkcję, rozstaje się z firmą.

Święcicki będzie łączył funkcję CEO Gratki z obecnym stanowiskiem CEO MZN Property i będzie odpowiedzialny na polskim rynku za serwis Gratka oraz serwisy Grupy Morizon, należące do portfolio Ringier Axel Springer Media. Funkcję COO Gratki obejmuje Sławomir Topczewski, obecny COO MZN Property, zastępując na tym stanowisku Franza Kury, odpowiedzialnego za cały obszar ogłoszeń w regionie CEE, który zostaje powołany do rady nadzorczej MZN Property. Trzecim członkiem Zarządu spółek Gratka i MZN Property jest Maciej Lenartowicz pełniący funkcję CFO w obu podmiotach.

Przejęcie większościowego pakietu akcji MZN Property było kolejnym krokiem w poszerzaniu działalności Ringier Axel Springer Media AG na polskim rynku ogłoszeń. W lutym br. spółka nabyła od HKM GmbH, właściciela Polska Press Grupy 100 proc. akcji serwisu Gratka.pl, jednego z największych i najbardziej popularnych serwisów ogłoszeń w Polsce.

Jarosław Święcicki jest współzałożycielem Grupy Morizon - dostawcy usług internetowych dla rynku nieruchomości w Polsce. Jest pomysłodawcą i współtwórcą pionierskich przedsięwzięć na polskim rynku internetowym, w tym m.in. jednych pierwszych systemów zarządzania treścią - witryn typu CMS, jednego z pierwszych zintegrowanego z WWW systemu oprogramowania dla agencji nieruchomości, pierwszych portali nieruchomościowych, a także jednej z pierwszych porównywarek produktów w polskim internecie.

Święcicki doradzał i prowadził projekty internetowe i intranetowe dla czołowych w swoich branżach spółek m.in. PZU SA, Allianz SA, Baker McKenzie. W latach 2003-2006 był konsultantem zarządu QXL Ricardo plc - właściciela sieci serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych w całej Europie.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
17.07.24, 11:21
| internet » informacje
Iberion wygasi trzy serwisy, ale ich treści mają wzmocnić inne produkty grupy
Grupa Iberion wprowadza zmiany w swoim portfolio. Iberion wygasi trzy serwisy, ale ich treści mają być rozwijane w ramach pozostałych produktów firmy.
16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.