22.10.07, 20:43

Nowatorska forma sprzedaży Serwisów WWW w nazwa.pl

Ruszyła nowatorska w Polsce forma sprzedaży serwisów internetowych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami NetArt, właściciel nazwa.pl, uruchomił sprzedaż serwisów internetowych w niespotykanym wcześniej modelu biznesowym.

Ruszyła nowatorska w Polsce forma sprzedaży serwisów internetowych. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami NetArt, właściciel nazwa.pl, uruchomił sprzedaż serwisów internetowych w niespotykanym wcześniej modelu biznesowym.

NetArt, jako pierwsza i jedyna polska firma, przygotował oraz przeznaczył do sprzedaży około 1000 gotowych serwisów internetowych. Nowością na rodzimym rynku jest fakt, że oferowane serwisy są gotowe do natychmiastowego opublikowania w Internecie, w chwili odbioru przez klienta. Potencjalny klient wybiera, spośród co tydzień uaktualnianej bazy serwisów WWW ten, który odpowiada jego potrzebom. Później wystarczy tylko kilka kliknięć i zamówienie za pośrednictwem Internetu jest zrealizowane. Wyłączną możliwość korzystania z zamówionego serwisu klient nabywa w momencie odnotowania przez nazwa.pl wpłaty na koncie. Z deklaracji przedstawicieli firmy oraz regulaminu usługi wynika, że serwis jest wysłany wraz z niezbędnymi plikami źródłowymi do klienta następnego dnia po otrzymaniu przez nazwa.pl wpłaty.

Jak tłumaczy Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relatins w NetArt: ”Opieraliśmy się o analizy i opinie klientów, z których jasno wynikało, że większość małych i średnich firm chce dokonać zakupu serwisu internetowego szybko, sprawnie przy jednoczesnym zachowaniu należytego poziomu bezpieczeństwa transakcji – zarówno prawnego, jak i finansowego. Kolokwialnie rzecz ujmując w przypadku zakupu serwisu internetowego, podobnie jak w przypadku innych wydatków firmowych, klienci chcą wiedzieć: ile i za co płacą oraz kiedy będą mogli otrzymać efekty prac. NetArt jako firma, która od lat wdraża innowacyjne i wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów rozwiązania postanowiliśmy umożliwić każdemu przedsiębiorcy zakup serwisu internetowego w ciągu kilku minut. Co ważne w prowadzonych badaniach znaleźliśmy potwierdzenie, że ponad 10 lat doświadczenia na rynku usług internetowych upewnia naszych klientów co do profesjonalizmu i wysokiej jakości oferowanych usług.”

Kolejnym wyróżnikiem oferty nazwa.pl jest możliwość wykupienia, za zaledwie 1 zł, usługi adaptacji serwisu do indywidualnych potrzeb klienta. Wg informacji uzyskanych od Marka Warczykowskiego, Kierownika Działu Kreatywnego w NetArt, wdrożenie zostaje przygotowane przez nazwa.pl w ciągu kilku dni. Adaptacja polega, m.in. na rozbudowaniu serwisu o odpowiednią liczbę podstron, wymianę grafik na dowolne dostarczone przez klienta, wprowadzenie tekstów do serwisu, itd. „Zadbaliśmy o to, aby każdy klient nazwa.pl mógł otrzymać rezultat prac w ciągu zaledwie kilku dni i aby oferowany mu serwis spełniał wszystkie wymagania Klienta. Nasi projektanci zadbają o to, by każda sugestia klienta została uwzględniona oraz aby wszystkie Serwisy WWW były zgodne ze standardem W3C – co na polskim rynku wciąż jest rzadkością. Ponadto nie będę ukrywał, że wkrótce pojawią się kolejne usługi mające na celu zwiększenie atrakcyjności oferowanych serwisów.”

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
10.04.24, 18:12
| internet » ludzie
Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii
Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.
09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy