06.04.20, 15:30

#zostańwdomu i oglądaj VOD – odcinek 13. O zwierzętach

Plakat promujący film
Fot.: materiały prasowe

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Codziennie będę polecać kilka tytułów z trzech głównych platform VOD w Polsce – Netfliksa, HBO GO oraz Prime Video. Każdy dzień będzie tematyczny. A teraz poznacie propozycje filmów i seriali o zwierzętach.

"Psia Akademia" (USA 2019-, 1 sezon, 19 odcinków), platforma: Netflix

Przyjemny serial dla dzieci i fanów psów. Najprościej ujmując to historia Hogwartu dla szczeniąt, które uczą się jak być dobrymi psami. Do tej pory przyjmowano tylko rasowe psy właścicielskie, ale dyrektor szkoły zdecydował, że w nowym roku szkolnym przyjmie bokserkę-przybłędę mieszkającą na ulicy. Bohaterami są przede wszystkim uczłowieczone zwierzęta oraz chłopiec ze swoim dziadkiem, którzy pomagają szkole. Jedynym minusem tego zabawnego serialu jest bardzo negatywne przedstawienie pracy hycli i schroniska dla zwierząt, ale to typowe dla amerykańskiego kina, szczególnie jak przypomnimy sobie "101 dalmatyńczyków"

"Król Lew" (reż. Jon Favreau, USA 2019), platforma: HBO GO

Tym razem remake klasycznej animacji Disneya, która była dziecięcą wersją "Hamleta" Williama Szekspira osadzoną w afrykańskiej dżungli. Historię już znacie, tym razem została animowana komputerowo, aby jak najwierniej oddać zwierzęta. Jak wyszło? Sami to ocenicie, ale na pewno nie pobije pierwowzoru. Ma jednak dobrze znane przeboje muzyczne, a także dobrze skonstruowaną opowieść o losach lwa Simby.

"Fantastyczny Pan Lis" (reż. Wes Anderson, USA 2009), platforma: Prime Video

Trzecią propozycją jest bardzo oryginalna animacja jednego z najgłośniejszych reżyserów ostatnich lat Wesa Andersona, opowiedziana przez niego oraz Noaha Baumbacha, który podbił kina i Netfliksa zeszłoroczną "Historią małżeńską" z Adamem Driverem i Scarlett Johansson. Tutaj farmerzy z małego miasteczka chcą się pozbyć lisa i jego rodziny, ponieważ zagrażają ich gospodarstwom. Jak można przewidzieć lisa nie uda się tak łatwo wykurzyć. Jeśli spodobał się Wam "Zwierzogród" to ten film jest dla Was.

Już jutro przeczytacie o propozycjach najciekawszych reality show.

Komentarze

Powiązane

24.09.23, 15:41
| internet » informacje
Gazeta.pl organizuje przedwyborczą debatę. Sztav PiS nie odpowiedział na zaproszenie
W poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka.
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
20.09.23, 08:30
| internet » informacje
Serwis VIBEZ realizuje kampanię #MamWpływ wspólnie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii
Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.
19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.