30.04.20, 16:00

Nowi członkowie w szeregach IAA Polska

Logo IAA Polska
Fot.: materiały prasowe

W ciągu ostatnich trzech miesięcy do IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy dołączyło 10 nowych członków. Są to głównie czołowi reklamodawcy, którzy reprezentują różne branże, od finansów do nowych technologii.

BNP Paribas, Business Consulting, Henkel, Huawei, Jeronimo Martins, L’Oreal, Mondelēz, Nestlé, Polpharma i UPC — to organizacje, które przystąpiły do polskiego oddziału IAA International Advertising Association. Jej członkami są wszystkie międzynarodowe oraz największe polskie grupy reklamowe i prawie wszystkie znaczące grupy mediowe. Trzecią grupę stanowią reklamodawcy. To właśnie ona systematycznie się powiększa.

Przystąpiliśmy do IAA Polska ze względu na charakter tego stowarzyszenia. Reprezentuje ono nie tylko agencje reklamowe i grupy mediowe, lecz także reklamodawców, którzy byli do niedawna rozproszeni i mieli trudności w nawiązaniu współpracy. W tej organizacji wszyscy interesariusze mówią jednym, donośnym głosem. Wierzę, że dzięki naszemu zaangażowaniu, przyczynimy się do stworzenia lepszych standardów dla rynku. Szczególnie interesujący jest dla nas projekt Koalicja Marketerów dla Lepszych Badań, której celem jest wypracowanie nowej metodologii badań mediów — telewizji, radia i internetu” – mówi Aleksandra Gawlas-Wilińska, Dyrektor Marketingu Henkel LHC

Prace koalicji to nie jedyna inicjatywa, w którą obecnie angażuje się IAA Polska. W najbliższych tygodniach rozpocznie się program Young Professionals, który ma wspierać rozwój przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej w Polsce. Stowarzyszenie przygotowało także cykl spotkań z ekspertami. W trakcie kameralnych wydarzeń, członkowie będą dyskutować z tymi praktykami, których niestandardowe i innowacyjne podejście wpłynęło na rozwój marketingu w Polsce.

Komentarze

Powiązane

22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
21.06.24, 15:04
| reklama & PR » informacje
Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL
Ewa Swoboda - obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów, została ambasadorką marki NEONAIL.
21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.