24.02.20, 09:00

Policjantki i Policjanci oraz Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Nowe sezony seriali Czwórki wiosną

Kadr z serialu "Policjantki i Policjanci"
Fot.: materiały prasowe

XII sezon „Policjantek i Policjantów” oraz VIII sezon „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” pojawi się w wiosennej ramówce Czwórki od 2 marca br. 

Oba seriale emitowane będą w tych samych pasmach, w jakich ukazywały się jesienią: „Policjantki i Policjanci” – od poniedziałku do piątku o godz. 19.00 a „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” – od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30.
Do obsady serialu „Policjantki i Policjanci” - w składzie: Magda Szczepanek, Maryla Morydz, Anna Bosak, Anna Kukawska, Małgorzata Kałuzińska, Paweł Monsiel, Bartosz Piekarski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sukiennik, Bogusław Kudłek, Wiesław Cichy i Przemysław Puchała – dołączy, m.in. Izabella Bukowska-Chądzyńska.

Z kolei w wiosennym sezonie „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” - obok Kamili Ścibiorek, Magdaleny Margulewicz, Gabrieli Oberbek, Mariki Grądkowskiej, Magdy Szczerbowskiej, Moniki Mrozowskiej, Agaty Skórskiej, Marzeny Kipiel-Sztuki, Marka Włodarczyka, Michała Mrozka, Tomasza Radawca, Michała Kitlińskiego, Dariusza Siastacza, Jędrzeja Taranka, Przemysława Kapsy, Saszy Reznikowa, Krzysztofa Suszka – po raz pierwszy pojawi się Maciej Łuczkowski, a powróci Piotr Miazga.
Oba hity Czwórki w poprzednim cieszyły się oglądalnością prawie 1,5 mln widzów, pokonując takie propozycje konkurencji w prime timie jak „Big Brother”, „Lombard. Życie pod zastaw” czy „Zakochani po uszy”.

Jedenasty sezon „Policjantek i Policjantów” oglądało średnio 1,48 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 10,8 proc. oraz 7,7 proc. w grupie komercyjnej (dane: NAM). W paśmie emisji serialu Czwórka była trzecią najchętniej oglądaną stacją, a w grupie 16-49 – czwartą, dystansując bezpośrednią konkurencję - TV Puls i TVN7. Udziały „Policjantek i Policjantów” wśród wszystkich widzów były ponad trzykrotnie wyższe niż „Zakochanych po uszy” i prawie dwukrotnie wyższe niż serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Z kolei VII sezon „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” gromadził średnio ponad 1,4 mln widzów. Z udziałami w rynku na poziomie 9,4 proc. oraz 7,5 proc. serial zapewnił stacji w trakcie jego emisji pozycję czwartej stacji w Polsce. Jeszcze wyżej plasowała się Czwórka w paśmie „Sprawiedliwych...” w telewizji naziemnej, gdzie przy udziałach wynoszących 11,3 proc. (SHR DTT 4+) zajmowała trzecią lokatę, a w grupie komercyjnej – drugą, z udziałami sięgającymi 10,8 proc. (SHR DTT 16-49).
Udziały „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” w porównaniu z „Big Brotherem” były ponad trzykrotnie wyższe w grupie wszystkich widzów i blisko dwukrotnie wyższe w grupie komercyjnej, a w telewizji naziemnej przewyższały wyniki flagowego programu jesiennej ramówki TVN7 aż pięciokrotnie w grupie 4+ i ponad trzykrotnie w grupie 16-49.

„Policjantki i Policjantów” oraz „Sprawiedliwych – Wydział Kryminalny” produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Komentarze

Powiązane

10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
03.04.24, 20:42
| telewizja / VOD » informacje
Kabarety całą dobę w Kabaret TV. Nowa stacja TV Wirtualnej Polski
2 kwietnia br. Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
03.04.24, 12:23
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024. Wieczór wyborczy w kanałach Polsatu bez Doroty Gawryluk
7 kwietnia br. od 20.00 do 24.00 zaplanowano wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024”, który pojawi się w trzech kanałach informacyjnych Polsatu: Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka. W Polsacie wieczór antenę emitowany będzie od godz. 20.55.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy