13.02.20, 15:51

Klaudia Gawłowska i Patrycja Gajewska w ekipie agencji Insignia

Klaudia Gawłowska oraz Patrycja Gajewska
Fot.: materiały prasowe

Klaudia Gawłowska i Patrycja Gajewska objęły stanowiska Social Media Specialist w agencji Insignia. Nowe osoby odpowiadają, m.in. za współtworzenie komunikacji dla Bosch Home oraz Ceramiki Paradyż.

Po niedawnym dołączeniu Katarzyny Mazur, w kierowanym przez Annę Ortman dziale social media doszło do kolejnego powiększenia struktur. O współtworzenie kont klientów agencji zadbają Klaudia Gawłowska i Patrycja Gajewska.

Patrycja Gajewska objęła stanowisko Social Media Specialist i jest odpowiedzialna za tworzenie treści w mediach społecznościowych kluczowego klienta agencji, właściciela marki Bosch Home. Gajewska zajmuje się kreatywną obsługą marki w mediach społecznościowych oraz promocją platformy Akademia Smaku. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w dziale PR Maspex’u – realizując projekty między innymi dla takich marek jak Lubella, Tymbark, Łowicz i Kubuś. W swojej pracy odpowiadała za projekty edukacyjne skierowane dla dzieci i młodzieży oraz społeczne, mające na celu promowanie świadomego sposobu odżywiania. W swoim portfolio ma również obsługę mediów społecznościowych klientów takich jak TEEKANNE, Braun Health Care czy Vesuna. Z branżą związana jest od 2017 r. Patrycja Gajewska jest absolwentką Zarządzania Personelem na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła także studia podyplomowe z Komunikacji Korporacyjnej i Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dodatkowe umiejętności rozwijała także w CODETE oraz jako wiceprezes ds. operacyjnych w fundacji Kraków Miastem Startupów.

Klaudia Gawłowska także objęła stanowisko Social Media Specialist. Z mediami społecznościowymi w wymiarze profesjonalnym związana jest od 2015 r. Przez niemal trzy lata współpracowała z Agencją Reklamową S4, gdzie odpowiedzialna była za realizacja działań w obrębie influencer relations, social media, public relations oraz wsparcie zespołu agencji w opracowywaniu konceptów kreatywnych dla klientów. Realizowała projekty między innymi dla Panasonic, Remington czy Accenture. Miała także okazję współtworzyć strategię działań na Instagramie oraz Instagram Stories dla Your Kaya. Obecnie dołącza do dedykowanego teamu realizującego działania dla marki Ceramika Paradyż. Głównym obszarem zainteresowań jest tworzenie kreatywnych rozwiązań w obrębie social media Instagram, Instagram Stories oraz tworzenie kreatywnych rozwiązań w obrębie social media. Klaudia jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej ze specjalizacją Public Relations na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.