24.07.19, 08:21

Dokąd można wybrać się ze znajomymi w wakacje? Podpowiadamy

Fot.: materiały prasowe

Wakacje to idealny czas nie tylko na odpoczynek, ale także odkrywanie nowości i oczywiście robienie rzeczy, które sprawiają nam dużą przyjemność. Czas wolny jest szczególnie przyjemny wtedy, gdy możemy spędzić go z bliskimi osobami.

Wysoka kultura

Niewiele osób wakacje kojarzy z wizytą w teatrze. Okazuje się jednak, że może być to naprawdę przyjemna rozrywka. Na wyjście ze znajomymi najlepiej wybrać lekki i zabawny spektakl, który dostarczy nam mnóstwa przyjemnych doznać. Na stronie https://teatrkomedia.pl/ znajdziemy repertuar na lipiec i początek września. Jeśli więc przez pierwsze miesiące wakacji planujemy wybrać się na wycieczkę lub po prostu mamy inne plany, teatr zawsze możemy odwiedzić z początkiem września. To właśnie wtedy na afiszu TeatrKomedia.pl pojawi się spektakl „Powiedzmy miłość”. Zagrają w nim między innymi Joanna Koroniewska, Mateusz Banasiuk i Jan Jankowski. Ta popularna w Europie komedia opowiada nieromantyczną historię miłości. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich którzy lubią się pośmiać i jednocześnie mają ochotę na chwilę refleksji.

Kino plenerowe

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o obejrzeniu ulubionego filmu w plenerze? Podczas w wakacji, w większości miast mamy taką możliwość. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by zorganizować sobie tego typu seans samodzielnie. Wystarczy spotkać się w ogrodzie ze znajomymi , użyć projektora, prześcieradła (ważne żeby było grube i białe) i gotowe. Warto przygotować także o nagłośnienie. Najczęściej wystarczą do tego głośniki, które większość z nas ma w domu.

Gdy cały sprzęt będzie gotowy, pozostanie tylko zadbać o pyszne smakołyki i odpowiednie towarzystwo.

Nieznane zakątki

Niezależnie od tego w którym mieście Polski mieszkamy, najczęściej nie mamy czasu by poznawać ich uroki na co dzień. W wakacje warto umówić się z przyjaciółmi na wspólne zwiedzanie miasta i odwiedzić wszystkie nieodkryte przez nas dotąd zakamarki. Taka wycieczka nie tylko pozwoli poznać uroki danej miejscowości, ale jest także świetnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.