03.07.19, 08:00

Elżbieta Gorajewska na emeryturze. Agnieszka Gosiewska nową szefową Nielsen Audience Measurement

Agnieszka Gosiewska
Fot.: materiały prasowe

Agnieszka Gosiewska obejmuje funkcję dyrektora zarządzającego Nielsen Audience Measurement (Nielsen Media). Elżbieta Gorajewska, po ponad 23 latach w Nielsenie, przechodzi na emeryturę, ale nie kończy swojej przygody z firmą i rynkiem badań mediowych - będzie współpracować z Nielsenem jako doradca.

Agnieszka Gosiewska będzie zarządzać całością badań mediowych Nielsena w Polsce. Kierować będzie zespołami odpowiedzialnymi obsługę ponad 170 klientów, sprzedaż rozwiązań i produktów telemetrycznych oraz cyfrowych (takich jak na przykład Digital Ad Ratings).

Mam pełną świadomość tego, że przejmuję odpowiedzialność za firmę w fascynującym czasie dla rynku. Wiem też doskonale, w jakim kierunku jako Nielsen musimy podążać. Mam bardzo doświadczony zespół i razem będziemy ciężko pracować, by tworzyć pełną synergię dla naszych produktów przeznaczonych dla telewizji tradycyjnej i mediów cyfrowych, których treści konsumowane są w internecie. To jest przyszłość branży i jestem przekonana, że nasi klienci w dalszym ciągu będą otrzymywać dokładnie to, czego od nas oczekują - niezależne, transparentne dane o najwyższej jakości, będące walutą przyjętą przez rynek. Cieszę się też, że Elżbieta Gorajewska będzie blisko Nielsena, bo jej wiedza i doświadczenie to ogromny kapitał dla całej branży” - mówi Agnieszka Gosiewska, Dyrektor Zarządzająca Nielsen Audience Measurement Polska (Nielsen Media).

Nowa Dyrektor Zarządzająca Nielsen Audience Measurement Nielsen Media) związana jest z Nielsenem od kilkunastu lat. Przez ten czas Gosiewska kierowała zespołami, wdrażała nowe produkty i współpracowała z klientami w większości obszarów działalności firmy. Przez ostatnie dwa lata odpowiadała za rozwój projektów strategicznych i za zespoły client service w Nielsen Audience Measurement (Nielsen Media).

Elżbieta Gorajewska, jako Dyrektor Zarządzający, kierowała całością działań Nielsen Audience Measurement (Nielsen Media) przez ponad 23 lata. Z branżą badawczą związana od ponad 35 lat. Wcześniej pracowała w GFK Polonia, a pierwsze szlify zawodowe zdobywała w CBOS. Przez kilka kadencji była Prezesem OFBOR – Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku w Polsce. Obecnie jest członkiem Komisji Odpowiedzialności Zawodowej w tej organizacji. Od wielu lat angażuje się w działania EMRO (European Media Research Organisation), jest także członkiem ESOMAR i PTBRiO. Od 2 kadencji jest w Radzie Nadzorczej IAA – International Advertising Association. Wielokrotnie zasiadała w jury różnych konkursów branżowych, między innymi: Effie Awards. Jest także prelegentką na branżowych konferencjach w Polsce i za granicą.

Jestem dumna z tego, co razem z Nielsenem udało nam się zbudować. Firma jest niekwestionowanym liderem rynku, cieszy się ogromnym zaufaniem całej branży. Jakość naszych rozwiązań i danych potwierdzają polskie oraz międzynarodowe organizacje branżowe. Miałam wielką przyjemność pracy ze wspaniałymi ludźmi - pracownikami Nielsena i naszymi klientami. Wspólnie dyskutowaliśmy i wdrażaliśmy wiele projektów, które zmieniały obraz całego rynku - od badań mediów tradycyjnymi metodami, przez cross mediowe badania single source, po bardziej zaawansowane technologiczne projekty, jak telemetria, wykorzystanie wielkich baz danych RPD, czy pomiar digital. Wiem, że zostawiam firmę w dobrych rękach Agnieszki i wiem także, że jeszcze wiele fascynujących projektów przede mną i przed Nielsenem w Polsce” - mówi Elżbieta Gorajewska.

Komentarze

Powiązane

20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
19.09.23, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Mistrzostw Europy siatkarzy chętnie oglądany w TVP i Polsacie Sport
Finałowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w siatkówce mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy był chętnie oglądany zarówno na antenach Telewizji Polskiej jak i w Polsacie Sport.
19.09.23, 09:26
| telewizja / VOD » informacje
48. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni na antenie TVP Kultura
W Konkursie Głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazło się pięć koprodukcji Telewizji Polskiej. O Złote i Srebrne Lwy powalczą: „Figurant” Roberta Glińskiego, „Raport Pileckiego” Krzysztofa Łukaszewicza, „Święty” Sebastiana Buttnego, „Fin del Mundo?” Piotra Dumały oraz „Kos” Pawła Maślony.
18.09.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Spotkania Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa w TVP Sport
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji wszystkich spotkań Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa rozgrywanych w fazach grupowych Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.
16.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu. Nowa odsłona kampanii społecznej Stowarzyszenia Program Czysta Polska w Polsacie
Od 1 września br. widzowie kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat mogą oglądać nowe spoty Stowarzyszenia Program Czysta Polska powstałe w ramach kampanii społecznej „Czysta Polska zaczyna się w Twoim domu”. 
15.09.23, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Razem dla bezpiecznych granic. Telewizja Polska organizuje koncert w Suwałkach
W niedzielę, 17 września br., w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę, TVP zorganizuje koncert „Razem dla bezpiecznych granic”, który odbędzie się w Suwałkach. W koncercie udział wezmą, m.in. Krzysztof Cugowski, Natasza Urbańska, Viki Gabor i Łukasz Drapała.
15.09.23, 18:00
| telewizja / VOD » informacje
Dokument Pisklaki Lidii Dudy nominowany w konkursue Prix Italia 2023
Koprodukcja Telewizji Polskiej pt. „Pisklaki” w reż. Lidii Dudy została nominowana do nagrody w konkursie Prix Italia 2023 w kategorii Telewizyjny Film Dokumentalny (TV Documentary). Nagrody Prix Italia przyznawane twórcom radia, telewizji i internetu należą do najstarszych i najbardziej prestiżowych branżowych wyróżnień w Europie.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.