03.06.19, 11:00

30. rocznica wyborów 4 czerwca w Onecie. Program Onet Rano prosto z Gdańska

Logo Onetu
Fot.: materiały prasowe

Specjalne wydanie programu Onet Rano, debata „Samorządowa Europa - pamięci Pawła Adamowicza”, dwugodzinny program na żywo z Gdańska oraz specjalne wydanie programu Onet Opinie to wybrane propozycje programowe przygotowane przez Onet z okazji uroczystych obchodów 4 czerwca, rocznicy 30-lecia częściowo wolnych wyborów.

W poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30, w Onecie oraz na Newsweek.pl zostanie zorganizowana debata „Samorządowa Europa - pamięci Pawła Adamowicza”, którą poprowadzi Tomasz Lis. W debacie wezmą udział: Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, b. prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, komisarz Unii Europejskiej Elżbieta Bieńkowska oraz ukraiński polityk Andrij Sadowyj.

4 czerwca od godz. 7.55 będzie transmitowane z Gdańska specjalne wydanie programu „Onet Rano”. Gośćmi Bartosza Węglarczyka w mobilnym studiu będą: Aleksandra Dulkiewicz, Agnieszka Holland, fotograf Chris Niedenthal, Jacek Bendykowski, prezes Fundacji Gdańskiej oraz Basil Kerski, dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności.

4 czerwca o godz. 10.00 w programie „Newsweek Opinie” będzie transmitowana debata, zrealizowana we współpracy z Liberte, o roli kobiet w gdańskich wydarzeniach. W programie, który poprowadzi Renata Kim, weźmie udział Magdalena Filiks z KOD oraz Henryka Krzywonos.

Tego dnia od godz. 17.00 w Onecie będzie transmitowany dwugodzinny program z Gdańska prowadzony przez Marcina Zawadę. Reporterzy Onetu, Karol Kosiorowski i Kamil Dziubka, będą obecni w najważniejszych punktach uroczystości jubileuszowych organizowanych na Długim Targu w Gdańsku. W programie będzie można obejrzeć, m.in. wystąpienie Donalda Tuska, wywiad z Prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim oraz spotkanie z Bogdanem Borusewiczem. Wystąpienie Donalda Tuska skomentują, m.in. prof. Antoni Dudek, prof. Ireneuszem Krzemiński oraz historyk prof. Norman Davies.

4 czerwca w Onecie będzie można oglądać również transmisję z uroczystego posiedzenia Senatu, w którym weźmie udział Prezydent RP Andrzej Duda.

Komentarze

Powiązane

24.09.23, 15:41
| internet » informacje
Gazeta.pl organizuje przedwyborczą debatę. Sztav PiS nie odpowiedział na zaproszenie
W poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka.
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
20.09.23, 08:30
| internet » informacje
Serwis VIBEZ realizuje kampanię #MamWpływ wspólnie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii
Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.
19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.