21.09.07, 01:05

Konkurs Interakcja na fabułę interaktywną

Wystartował konkurs na przygotowanie projektu wieloodcinkowej fabuły interaktywnej „Interakcja”. Konkurs organizowany jest przez Ośrodek Mediów Interaktywnych TVP we współpracy z TVP2 oraz Agencją Filmową TVP.

Wystartował konkurs na przygotowanie projektu wieloodcinkowej fabuły interaktywnej „Interakcja”. Konkurs organizowany jest przez Ośrodek Mediów Interaktywnych TVP we współpracy z TVP2 oraz Agencją Filmową TVP.

„Interakcja” to nowatorskie przedsięwzięcie, które ma połączyć i kreatywnie wykorzystać potencjał oraz siłę trzech mediów: Internetu, telewizji i sieci mobilnej. „Interakcja” ma przedstawić Internet jako medium, które można kreatywnie połączyć z tradycyjną telewizją.

Fabuła interaktywna, na pomysł której organizatorzy czekają do 30 listopada br.,  powinna mieć charakter rozrywkowy, powinna być emocjonująca, angażująca, wciągająca, z elementami humoru, zachęcająca widzów do interakcji i aktywnego uczestnictwa w jej przebiegu we wszystkich wykorzystanych mediach.

Swoje propozycje mogą zgłaszać zarówno profesjonaliści związani z branżą filmową i reklamową, jak również studenci i amatorzy. Uczestnicy w zgłoszeniu powinni zawrzeć szczegółowy opis koncepcji fabuły interaktywnej, wykorzystującej walory telewizji interaktywnej (połączenie telewizji tradycyjnej, Internetu i TV mobilnej) oraz scenariusz pierwszego odcinka lub materiał filmowy, który będzie zapowiadał projekt razem ze scenariuszem całej fabuły.

Nagrody w konkursie „Interakcja” zostaną przydzielone w dwóch kategoriach: indywidualnej – adresowanej do autorów scenariuszy, w tym w szczególności do osób indywidualnych, scenarzystów, studentów i amatorów oraz producenckiej -  skierowanej do firm. Zwycięski projekt zostanie wybrany w jednej z powyższych kategorii.

Nagrodą dla autora najlepszego projektu w konkursie jest: 20 tysięcy złotych dla projektu zgłoszonego przez osobę indywidualną. Dla projektu zgłoszonego w kategorii producenckiej nagrodą jest możliwość realizacji projektu w ramach budżetu o maksymalnej wysokości 500 tysięcy złotych. Zwycięski projekt zostanie zaprezentowany na antenie TVP, w telewizji interaktywnej iTVP, a także w sieci telefonii komórkowej.

Nadesłane do konkursu prace będzie oceniało jury w składzie: Ilona Łepkowska – scenarzystka, Marcin Bochenek – Członek Zarządu TVP, Wojciech Pawlak – Dyrektor TVP2, Leszek Bogdanowicz – Dyrektor Ośrodka Mediów Interaktywnych TVP S.A. oraz Bożena Gołębiowska-Wąchała – Agencja Filmowa TVP.

Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada 2007 roku. Finał konkursu oraz ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się 6 grudnia 2007 r.

Komentarze

Powiązane

21.06.24, 23:20
| telewizja / VOD » informacje
TV Republika wPolsce24 pojawią się na MUX-8. KRRiT: będą gwarantem pluralistycznej oferty na rynku mediów
Na MUX-8 pojawią się zgodnie z oczekiwaniami - aż dwie stacje informacyjne – TV Republika i WPOLSCE24. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w ekspresowym tempie rozstrzygnęła konkurs koncesyjny.
20.06.24, 19:30
| telewizja / VOD » informacje
Koncert Kolektywów w Telewizji Polskiej . Polscy artyści w duetach z zagranicznymi piosenkarzami
W piątek, 21 czerwca br. o godz. 21:00 TVP Kultura, TVP Kultura 2 i TVP Polonia przeprowadzą transmisję „Koncertu Kolektywów”, podczas którego polscy artyści zaśpiewają w duetach z zagranicznymi piosenkarzami. Na scenie pojawią się m.in.: Paweł Domagała, Kasia Lins, Tomek Makowiecki, Gizmo Varillas z Hiszpanii czy Lubomyr Melnyk z Ukrainy. 
20.06.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje
Wakacyjne zmiany w informacyjnych kanałach Polsatu
Polsat wprowadza wakacyjne zmiany w ramówkach kanałów informacyjnych. „Gość Wydarzeń” będzie emitowany od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, wydłużona zostanie „Debata dnia” oraz „Debata powyborcza”.
19.06.24, 14:00
| telewizja / VOD » seriale
Yellowstone w wakacje na antenie TVN. Premiera serialu w naziemnej telewizji
W lipcu br. na antenie TVN zadebiutuje serial „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej na antenie. Pierwszy sezon produkcji będzie emitowany od 1 lipca br. o godz. 20:50. Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce, nabyła prawa do emisji serialu.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.