30.01.19, 21:00

Metamorfozy z Portem Łódź. Program modowy Portu Łodź na antenie telewizji Toya

Kadr z programu "Metamorfozy z Portem Łódź"
Fot.: materiały prasowe

Port Łódź należący do Ingka Centres ruszył z realizacją własnego programu modowego, w którym występują kobiety, które chcą odmienić swój „look”. Pomysł na program to wynik kreatywnego wykorzystania potencjału modowego łódzkiego centrum. Program emitowany jest w lokalnej telewizji Toya oraz udostępniany w sieci.

Pierwszym krokiem do realizacji programu było nawiązanie współpracy z Anną Hynek – łódzką stylistką, personal shopperem i doradcą wizerunku. W każdym odcinku „Metamorfoz” pod okiem Hynek, bohaterki programu poddają się zmianie wizerunku. Każda uczestniczka otrzymuje kartę podarunkową Portu Łódź na kwotę 500 zł, którą z pomocą stylistki realizuje na zakupach w Centrum. Bohaterki programu wraz ze stylistką odwiedzają w Porcie Łódź po kolei sklepy z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami modowymi i wspólnie wybierają najbardziej pasujące ubrania do danej stylizacji oraz figury.

Kolejnym krokiem przeprowadzanej metamorfozy jest nowa fryzura wykonana w salonie fryzjerskim i odpowiednio dobrany do typu urody uczestniczki makijaż. Make – up wykonuje profesjonalna wizażystka z salonu marki Douglas – najemcy Portu Łódź z sektora beauty.

Program poza gwarantowaną dobrą zabawą i inspiracją zarówno dla samych bohaterek metamorfoz, jak i widzów, jest też świetną promocją naszych najemców ponieważ pokazuje różnorodność marek modowych w Porcie Łódź i to, że w naszym Centrum każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Zatem także pod względem marketingowym program, który stworzyliśmy to strzał w dziesiątkę” – podsumowuje Bartłomiej Wojdak, Marketing Manager Portu Łódź.

Na zakończenie każdego odcinka prezentowane są zdjęcia uczestniczek przed i po przeprowadzonej metamorfozie.
Program powstaje we współpracy z lokalną łódzką telewizją Toya. Każdy odcinek „Metamorfoz” emitowany jest w telewizji z pięcioma powtórkami. Dotychczasowe realizacje zobaczyć można także na stronie lokalnego medium oraz na Facebooku i kanale Youtube Portu Łódź. Jeden odcinek programu według statystyk ogląda średnio 30 tys. osób.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy