07.09.07, 01:25

TVP otworzy swoje podwoje

W najbliższą niedzielę kolejny Dzień Otwarty telewizji publicznej

W najbliższą niedzielę 9 września po raz kolejny TVP otworzy swoje podwoje. Tegoroczne okienko dla widzów odbędzie się pod hasłem „Dzień Otwarty Telewizji Polskiej – najbliżej gwiazd”. Jak co roku będzie można zwiedzić zakamarki głównych gmachów przy Woronicza oraz 15 ośrodków terenowych. Dzień Otwarty będzie także okazją do spotkania się z twarzami znanymi ze szklanego ekranu oraz twórcami popularnych pozycji programowych TVP. W poszczególnych studiach i halach produkcyjnych będzie można zapoznać się z ofertą poszczególnych anten.

Dodatkową atrakcją przy Woronicza będzie okolicznościowy festyn. Na scenie występować będą autorzy i bohaterowie programów dziecięcych, rozrywkowych, kulturalnych i największych znanych i nowych hitów, a całość poprowadzą lubiani prezenterzy. Osobne stanowiska będą miały popularne programy i seriale Telewizji Polskiej, m.in. debiutująca „Tajemnica twierdzy szyfrów”. W ramach promocji tych programów zorganizowane będzie m.in. lodowisko z lekcjami nauki jazdy na łyżwach i konkursami na lodzie, pokazy szyfrowania tekstów, prezentacja maszyn szyfrujących oraz czołgu. Będzie też można wziąć udział w konkursach tańca i karaoke. Na najmłodszych widzów czekać będzie m.in. dmuchana zjeżdżalnia, zamek i batut.

Zwiedzanie gmachów TVP oraz festyn odbywać się będą w godz. 10.00 – 20.00. Wejściówki wydawane będą od godz. 9.30. Oczekujący na wejście będą mieli do dyspozycji także namiot, w którym wyświetlane będą bajki dla dzieci, telewizyjne filmy dokumentalne i inne krótkie formy telewizyjne oraz stanowisko, gdzie można się będzie zapoznać z ofertą telewizji interaktywnej iTVP. Na festynie można będzie również kupić płyty i gadżety TVP.

Komentarze

Powiązane

13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
11.06.24, 13:40
| telewizja / VOD » badania rynku
3,6 mln widzów meczu towarzyskiego z Turcją
W poniedziałek, 10 czerwca br. reprezentacja Polski wygrała mecz towarzyski z Turcją. Transmisję spotkania w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności śledziło 4,2 mln widzów.
11.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanał TVC zyskał nową oprawę i odświeżone logo
10 czerwca br., Kanał TVC (MWE Networks) pojawił się w odświeżonej oprawie graficznej. To kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
07.06.24, 08:46
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Eurowybory 2024. Specjalne propozycje programowe kanałów Grupy Polsat
9 czerwca br. od 19:15 na antenach Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka pojawi się wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Eurowybory 2024”, w którym pojawią się wyniki sondażowe głosowania do Parlamentu Europejskiego. Zaplanowano także specjalne wydanie „Wydarzeń 18:50”.
06.06.24, 16:15
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja WP wybiera ContentHouse do komunikacji w mediach społecznościowych
Telewizja WP rozpoczyna współpracę z agencją ContentHouse. Działania obejmą bieżącą komunikację na profilach społecznościowych Telewizja WP oraz Kabaret TV.
06.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce na antenach TVP
7 czerwca br. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce w Rzymie, gdzie niemal 100 reprezentantów Polski będzie ze sobą rywalizować. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.